SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a dodatkowe KG. ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
Hej ....

mam pytanko ....

mam 18 lat (za 2 miesiace)
168cm 52 kg. (wiem MALY JESTEM - ale nie o to chodzi :P)

dzisiaj zaczelem cykl na kreatynie ...
i mam w zwiazku z tym pytanko , a mianowicie
czy po kreatynie HPLC Pure Creatine Monohydrate mozna przybrac kilka kilo (na wadze i wizualnie:P) cczy ona sluzy tylko po to zeby dodac mi sily ?? dosyc czytalem na ten temat i kazdy ma podzielne zdanie.... chcialym uzyskac kakretna odpowiedz ....

Z GORY DZIEKI :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9480
Aby przybrać na wadze potrzebna jest dieta. Kreatyna jest tylko dodatkiem który przy odpowiedniej diecie i treningu da Ci kilka kg w sztandze i na wadze :) Jezeli będzeisz brał kreatyne i nie będziesz miał w miare odpowiedniej diety to raczej wyrzuciłeś kase w błoto. tak btw. ja po mono olimpu mialem +7 kg w wadze

"Ludzie, którzy odnieśli sukces nigdy nie chcą, by było łatwiej, chcą być lepsi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
No kakretnej diety to ja nie mam ale czytalem dosc duzo na temat zywienia i staram sie stosowac do tych wskazuwek chociaz nie zawsze mi to wychodzi .... ale WIELKIE DZIEKI za odpowiedz mam nadzieje ze uda mi sie przybrac chociaz KILKA kilogramow :)

pozdrowki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najmocniejszy suplement..?

Następny temat

Kreatyna, pierwszy cykl

WHEY premium