SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna -WC

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Tak też myslałem i równiez uważam, że nie masz żadnych kłopotów zdrowotnych, wg mnie przyjmujesz po prostu zbyt dużo płynów na wieczór

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Jurand nie powinnienes sie przejmowac z kim bym nie gadal czeste wizyty w WC na kreatynie to normalka(tez myslalem, ze na 1 cyklu przeziebilem sobie pecherz hehe )

Michał G. "GÓRAL"

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Nie bierzcie też na noc witaminy C, B-complex i preparatów mineralno- witaminowych. Po nich się biega do WC.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze wiedziec P Ambroziak - witamine c czesto stosuje w duzych dawkach i na noc tez lykam czasami nawet 400 mg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a po kreatynie nie (jakby to tu ladnie powiedziec:) chce wam sie puszczac bakow wiecej niz normalnie? sorry ze tak glupio pytam ale zaobserwowalem cos takiego u siebie... nie jest to specjalnie uciazliwe (przynajmniej dla mnie hehe ;) ) ale chcialbym wiedziec czy uwas tez cos akiego wystepuje...

pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Mysle, ze to nie będzie kwestia kreatyny, lecz np. jakiegoś pożywienia lub odżywki

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ten problem może się pojawiać przy wsokich, jednorazowych (pow. 6-7 g) dawkach monohydratu kreatyny. Jest to związane ze wzrostem ciśnienia osmotycznego w świetle jelita. Jednak, tak, jak mówił Darek - wzdęcia powoduje wiele potraw uznawanych za dobre, kulturystyczne - brązowy ryż, ryż parabolitet, dziki ryż, razowy chleb i razowy makaron.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
a mozecie polecic jakas metode na walke z tymi wzdeciami???
tak sie pytam bo czytalem wiele wypowiedzi na ten temat i jestem ciekaw waszych zdan!!!


MODERATOR HANDLU

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TY niesciemniaj ze tylko tak sie pytasz, tylko sie przyznaj ze tak pierdzisz ze az sąsiedzi wzywają straz miejską za zaklucanie ciszy nocnej a o kanarku ktory sie przytruł to juz niewspomne

pozdrawiam

Piotrek



najlepsiejszy dzial w historii
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ILOŚĆ W GRAMACH POSZCZEGÓLNYCH PRODUKTOW NA 1 MIARKĘ

Następny temat

Czy da sie zostać testerem odżywek ?

WHEY premium