SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
Kermit..Ser..zbyt wczesnie na kreatyne...

strasznie namieszales...

btw..kreatyne mozna brac w sposob ciagly..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
v3gas, ja tez mam problemy ze zrozumieniem co wyzej napisalem :P
ale jesli ktos sie spyta o wyjasnienia, to nastepnie Wy bedziecie w stanie odpowiedziec na chytrze ukryte pytania zawarte w tym poscie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale moze mi ktos powiedziec jakich efektow moge sie spodziewac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
no dobra...
mi mowili tak (na silce): masa zwiekszy sie o np. 6kg po czym jak odstawisz kreatyne na dwa tygodnie, to wysikasz 2kg, a 4kg zostanie Ci w miesniach. Potem nastepny cykl i znowu. Mowia, ze jest to najlepszy suplement do treningu na mase. Ze bardzo oplaca sie go brac, bo daje dobre efekty. W ogole troche z teorii to wyczytalem, ze kreatyna jest aminokwasem, ktory sluzy jako transport ATP z mitochondrium do miesni. Ja z tego wyciagam takie wnioski, ze biorac kreatyne, zwiekszamy "przepustowosc" w naszym organizmie i wiecej ATP dostaje sie do miesni aby zostac zuzyte. Ale jak tak sobie mysle, to jesliby nie uzywac kreatyny z poza ciala (czyli supla), to moze po pewnym czasie moj mlody, w pelni do tego przygotowany organizm sam zacznie produkowac wiecej kreatyny, aby podolac wyzwaniu jakie mu (cialu) postawie. Czy mam racje? Czy to o to chodzi i dlatego nie powinno sie brac kreatyny przy krotkim stazu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to coekawe rzeczy mowia na tej twojej silowni :> a jak oni to sobie tak dokladnie wyliczyli :> jakies badania przeprowadzali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
nie, no ja dalem tylko taki przyklad :)
ale jak juz siedzisz na net'cie, moze moglbys odpowiedziec na reszte pytan zawartych w moim poscie? :)
PS. W sprawie przykladu, przesadzilem troche?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
a zeby nie bylo, ze mnie goscie na silce namawiaja do kupna "bajeru"
nie raz juz wymyslalem wieksze bajery a oni mi odradzali, mowiac, ze przyjdzie jeszcze czas :D albo jak chcialem kupic sobie Matrix'a to mi powiedzieli, ze tanszy jest Egg, a niektorym nie robi roznicy i nie chca zebym przeplacal, chyba ze sam chce. WIec... wybralem Matrix'a :P
PS. Niech ktos w koncu napisze kiedy warto zaczac brac kreatyne oraz jakie sa jej skutki uboczne w przyszlosci, jesli bierze sie za wczesnie, np. po 4 miechach cwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli uwazasz ze dobrze przeprawcowales wczesniejszy okres diete masz dobra to mysle ze mozesz sobie kreatyne zakupic tylko pamietaj ze pierwszy raz daje najwieksze efekty i szkoda by go bylo zmarnowac a efektow ubocznych brania kreatyny nie ma a przynajmniej ja sie nie spotkalem z kims kto by takowe mial takze mozesz sprobowac jesli uwazasz ze juz czas efekty beda :> pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
widzisz... Sztandar20...
"tylko pamietaj ze pierwszy raz daje najwieksze efekty i szkoda by go bylo zmarnowac"

to jest odpowiedz, ktora w pelni mnie satysfakcjonuje :) sog dla Ciebie :D
krotko i rzeczowo. i przekonujaco! :)

"jesli uwazasz ze dobrze przeprawcowales wczesniejszy okres diete masz dobra to mysle ze mozesz sobie kreatyne zakupic"

no to odpadam :P na silke chodze pol roku, ale jak juz mowilem byly czesto zachwiania, ze nie szedlem tydzien, itp wiec porzadne to to nie bylo. A z dieta mam wciaz problem.
Wiec rozumiem, ze kreatyna to na razie za wysokie progi jak dla mnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1483
YO ZIOMYY cwicze ponad 6 miesiescy wyciskam 100 kg na kalte SERIE 72 kg robie po 10 - 8 powtorzen CALY CZAS TRZYMAM SIE SCISLEJ DIETY waze 78 kg mam 178 cm wzrostu jakie bede mial efekty na masie i sile PO KREATYNIE co byscie mi proponowali jakiego producenta ALBO COS W ZAMIAN JEJ ???

Bez kasy nie ma masy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-=PYTANIE(ODŻYWKA NA MASE MLO)=-

Następny temat

Koncentrat białka sojowego

WHEY premium