SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
no i gitarka
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 171
stojeden
ale to, co się nasłuchałem o kreatynie, jaki to jestem złym człowiekiem, że ją zażywam, że po co mi to, na co i w ogóle to zostanie mi w głowie chyba do końca życia


Dlatego ja nie chce żeby ktoś wiedział że biorę kreatyne bo będzie zbędne gadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
ale tak jak ktoś wyżej napisał. lepiej uświadomić mamę, niż kombinować na lewo i na prawo

wystarczy jeden argument, że kreatyna produkowana jest w naszym organizmie oraz jedząc czerwone mięso również ją dostarczamy do organizmu. to tak jakby ktoś miał jakieś ALE do witamin w tabletkach, że narkotyki
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 171
No tak ale jakoś nie moge się zebrać do tego żeby jej to powiedzić jak narazie może lepiej niech nie wie jak się dopatrzy i przyczepi to wtedy jej wytłumaczę co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
mam dla Ciebie rozwiązanie

z tego co pamiętam masz kreatynę w tabletkach. kup sobie jakieś witaminy w tabletkach, wysyp zawartość, przerzucić capsy z kreatynką do środka i postaw na półce. chyba do np. witaminy C się nie przyczepi
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 171
O dobry pomysł dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 171
Albo po prostu zerwe etykietę z pudełka i jak spyta co to to powiem że witaminy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
powiedz prawde i daj jakis art do poczytania, lub niech napisza do mnie, to im wytlumacze :)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie. Kłamstwo ma krótkie nogi i w tym przypadku możesz tylko sobie zaszkodzić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
- Mamo ... Tato ... musze sie Wam do czegoś przyznać
- Co sie stało? Synku .... przecież rozmawialismy i ostrzegaliśmy, że macie z Paulinką uważać....
- Nie, nie .... mamo ... biore kreatyne
- Coooo..... jak to?! kretynyna? sterydy ? narkotyki?! Pakuj sie!

1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko i kreatyna

Następny temat

Zestaw na start

WHEY premium