SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna+Tribulus

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
mam 24lata i mam juz za sobą 3kuracje z kreatyny ale nigdy nie brałem Tribulusa. Kupiłem tribulusa 90 olimpu i Kreatyne creapur Olipmu do tego kupiłem odzywki białkowe 80%. Moje pytanie jest takie jak połączyć tribulusa z kreatyną czy są jakieś przeciwskazania na łączenie tych supli bo powinno sie je brać na czczo i tribulusa i kreatyne? jak skończe tą kuracje chciałbym sie troszke odtłuszczyć co mi polecacie i kiedy to zacząć brać w trakcie kończącej sie kuracji czy zupełnie poskończeniu.

Dzięki za odpowiedz i pozdrawaim
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
kuracja max 6-8 tyg.
Do kretki zapodaj tauryne, ala, carbo lub glukoze. Nie zapomnij o uzupelnianiu witamin i mineralow oraz spozyciu odpowiedniej ilosci wody.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co proponujesz w takim razie przeciaż nie oddam tego do sklepu jak już kupiłem to musze wszamać! może cos to tego mam dozucić jakis inny suplement tak aby były jakies widoczne zmiany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Eeee.. podziała na ciebie na pewno lepiej.. bierz 2-3gr w podzielonych dwóch dawkach.. rano i wieczorem.. do tego kup magnez (filomagB6) i cynk (zincas forte) lub gotowe ZMA.. krete bierz standardowo.. białkiem uzupełniaj diete wg potrzeb.. a co do odtłuszczania to kofeina + jeżeli chcesz efka.. + dieta 3g białka, węgli tyle, żeby mieć siłe, zdrowe tłuszcze + sumienne aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Ano właśnie.Problem polega na tym że dawki 2,3 gramów to dośc kosztowne przedsięwzięcie a poza wzrostem potencji nie odczujesz zmian mw masie mięśni.Ale kreatyna zrobi swoje a TT da Ci komfort psychiczny,a to też jest istotne niezwykle..
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tt napewno ulatwi budowe miesni bez wzgledu na poziom tescia, wiec jak masz to mozesz sobie zazywac.Kreatyne bierz po 6 dziennie po treningu i w dni nietreningoe rano.Bialko spozywaj po treningu z weglowodanami(lub po posilku) a takze przed snem.

Co do odtluszczania mozesz kombinowac zielona herbata - karnityna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
A w jaki sposóbtt ułatwi budowę mięśni?
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Też nad tym sie zastanawiałem, tym bardziej, że napisał "bez wzgledu na poziom tescia"..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
A mietki pisał o psychice awiec ulatwi psychicznie

Mi sie wydaje ze nie jest on jeszcze taki stary zeby tt mu cos pomogło, wolałbym juz kupic wiecej białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe stary nie jestem, a białka mam 5kg jak braknie to sie dokupi z tym to nie ma problemu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
To dokup jeszcze carbo i tauryne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biało, gainer, kreatyna

Następny temat

jak dawkować kreatynę?

WHEY premium