SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krav maga treningi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Witam, jestem nowy na forum i nie chce od razu zostać zjechany od góry do dołu ale mam takie pytanie. Chodzę od 3 miesięcy na krav mage 2 razy w tygodniu, oprócz tego 3 razy w tygodniu na siłownię i ćwiczę na masę ponieważ ważę 72 kg i mam 180 cm wzrostu 24 lata. Na treningach dostajemy traszny wycisk i boje sie ze to co wypracuje na mase na siłowni tracę na krav madze biegając i ostro ćwicząc :/ poradźcie mi co zrobić żeby tego uniknąć albo jakie odzywki zastosować.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Dział odżywianie i dieta z dodatnim bilansem kcal. Po prostu musisz sporo jeść jeśli chcesz rosnąć. Ważysz się? Utyłeś cokolwiek od chwili rozpoczęcia treningów? Suple w zależności od tego, czego Ci brakuje: gainery jak jesz za mało węgli, białko jak masz niedobory, witaminy, Omega 3, BCAA. Na razie popracuj nad solidną dietą i wysypiaj się, za jakiś czas będzie można ocenić, czy rzeczywiście aż tak strasznie chudniesz po tych treningach

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 66
Nie jestem specjalistą w temacie, ale wydaje mi się, że zawsze o wiele lepszym rozwiązaniem jest odpowiednio zbilansowana dieta, czemu zaraz chcesz się brać za odżywki?

http://defenseline.pl/- tutaj trenuję:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay Thai ektomorfik

Następny temat

Rzeźba Ciała

WHEY premium