SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótkie pytanie o cykl ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
300mg to fala uderzeniowa po 5 tyg cyklu?! moze jeszce 5000iu hcg na strzała, na bank go nie poblokuje jak clomid to 50mg ed/e0d góra 2 tyg łaczac z provi aby sie nie zamulic sidami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1687
koledze zostały jeszcze 3 tyg cyklu . I to nie zmienia faktu ze jest zblokowany koksem i musi sie odblokować . Fakt 5 tyg to za mało nigdy nie robiłem takich bezsensownych cykli ... I chociaż miał bym robić odblok po 5 tyg to dał bym fale uderzeniowa może nie taka ale mniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
oculus666 skończ wciskać ludzią swoją filozofie.W jakim celu "dawki uderzeniowe"??.Nikt tego nie stosuje,nie ma takiej potrzeby.50mg clomidu w stałej dawce pomaga się ludzią odblokować po ciężkich cyklach.Sam lekarz ci powie że to głupota walić takie dawki,które zamiast podnieśc poziom lh/fsh tylko tłumią ten efekt.
Swoją drogą za dużo cykli/pct chyba nie masz za sobą skoro takie herezje wypisujesz.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Patrząc w profil to raczej głupie eksperymenty niż wiedza poparta doświadczeniem. Poczytaj o działaniu tych leków, popraw stan wiedzy w ogóle zanim zaczniesz rozpowszechniać podobne rewelacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Kurde, 300mg clomidu/dziennie paranoja w przenosni i dosłownie.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Niech gryzie po listku dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1687
MarcelQ nie k***a bierze 200 listków dziennie jak nie umiesz czytać ! !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Reasumujac, to co napisałes tutaj jest dla mnie totalna paranoją, ewidentnym brakiem logiki, jakiegokolwiek przemyślenia, brakiem znajomosci mechanizmu działania poszczególnych środków. Moj staż na siłowni to 10 lat, w tym 8 lat bezposredniego kontaktu z saa, pomijajac to, że dziesiatki osób korzysta z moich porad, to mam kilkanascie osób spoza forum, które są przeze mnie porwadzone od lat w każdej kwestii farmakologicznej i notują ciągłe progresy i rzadko napotykamy na większe skutki uboczne.
Jezeli robie jakies eksperymenty to wpierw na sobie, nim polece je innym... lubie pomagac z natury, sprawia mi to satysfakcje i nie oczekuje aplauzu, moja misja to pomagac, nikt mi za to nie placi... nie wiem wszystkieg nigdy nie bede wiedział, rozwijam się i dziele się swoja wiedzą, ale Twoje wypowiedzi stanowia zagrozenie dla zdrowia innych... biore Cie pod lupe, jezeli dalej bedziesz propagował niebezpieczne tresci, to zostaniesz usunięty z grona dyskusyjnego.

Pozdrawiam.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Faktycznie,przecież inko_max wcześniej byłeś.Jaaa pieerdole to już 8 lat.
ty stary chóój już jesteś
pozdro

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1446
to jak z tym od blokiem ??? a ja clomidu na loterii nie wygrałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zima 2011

Następny temat

"Od czego zaczynaliscie"

WHEY premium