SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótkie pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
Witam,mam takie pierwsze pytanie,czy pianę która powstaje podczas wstrząsanie shakerem też należy wypijać?Mówię tutaj o Bcaa bo przy carbo tak się nie dzieje.Bo ta piana nie należy do najsmaczniejszych no ale jeśli tam się sporo moze tego osadzać to nei ma rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poczekaj chwile i powinna opaść :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Moze zwieksz troche ilosc wody. A jak nie to poprostu mieszaj sobie przypuscmy z 20 min przed wypiciem i powinno byc ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
jakie masz bcaa?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
Hi Tec BCAA Powder.Na końcu po takim trochę mocniejszym wstrząśnięciu zostaje całkiem sporo piany(ale nie znowu aż tak dużo),i nie wiem czy to też dopijać czy nie.Bo jak narazie do tej pory zosawiałem to głównie przez to że ostatnio ledwo daje wypić samo bcaa ze względu na smak(mango-melon ;/ ) a po wypiciu tej piany to bym chyba zwymiotował.No ale jak trzeba będzie to spróbuje to jeszcze bardziej rozcieńczać moze coś pomoze.
Co do tego że powinno opaść to nic z tego .Nawet po 15min nadal sie utrzymuje a później mam trening tak więc już mało jest ważna ta resztka.
A co do kolejnej odpowiedzi :tylko czy wystarczy raz wstrząsnąć i potem za 20min pić?Bo wydaje mi się że po paru minutach od wstrząśniecia ponownie jakiś tam osad opada.Zwiększać ilość wody też próbowałem ale po wypiciu wiecej jak pół litra 20min przed treningiem średnio się czuję więc zostaję tak przy 300-400ml.

Zmieniony przez - xSprinterx w dniu 2014-11-27 20:45:38

Zmieniony przez - xSprinterx w dniu 2014-11-27 20:47:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
a moze zamiast wstrzasac wymieszac sprobuj?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
Hmm co rozumiesz przez wymieszanie?Jeśli chodzi o "wymieszanie" wody z bcaa to wydaje mi się że tylko za pomocą wstrząsniecia.Chyba że ci chodzi nie wiem może za pomocą łyżki albo co.
Ale wracając do tej piany to rzeczywiście on jest ważna w sensie sporo moze niej zostawać bcaa?

Zmieniony przez - xSprinterx w dniu 2014-11-27 20:53:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Wsyp do szklanki zalej i mieszaj lyzeczka. Piana opadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4001
Ok dzięki, a odnośnie jeszcze bcaa, to czy mógłby ktoś polecić taki co nie robi zbyt dużo piany i nie ma takiego mulącego smaku jak hi-tec?Smak żeby był jakis w stylu carbo bx bo oni akurat bardzo dobre robią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Ja ostatnio biore olimpa xplode, maja co prawda nie potrzebnie glutamine w skladzie ale smak dla mnie fruit puncz wymiata, zero piany. A pozatym niemam za bardzo dostepu do czegos innego i sensownego

Zmieniony przez - jendker3 w dniu 2014-11-27 21:09:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
obecnie podjadam BSN aminoX pieni sie, ale opada w minute

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja, jak dawkować // POMOCY !

Następny temat

HARD MASS 1300 g

WHEY premium