SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koszulki Pilkarskie !! Oryginalne TANIO !!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
Czesc. Mam do sprzedania oryginalne koszulki pilkarskie klubow i reprezentacji. Oryginalne Reebok , Nike , Adidas. Koszulki sa uzywane w stanie bardzo dobrym , bez dziur , zacigniec itd! Posiadam koszulki AC Milan - Biala lecz ta ma napis z tylu Piotrek i numer 9 . Kolejna Czrno czerowna , z tylu czysta. Arsenalu Londyn z tylu 14 Henry , Nike. Manchester City Reebok , stan ideal! Reprezentacja Portugalii, czysta z tylu NIKE. Fotki dla zainteresowanych wysle na mail. Rowniez mam na sprzedaz roznego rodzaju koszulki i polówki. Uzywane buty nike , halowki itd. Kontakt gadu 4946091 i [email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
Mam jeszcze Oryginalny szalik z Adidasa AC MILAN , moze sluzyc jako ozdoba lub galanteria. Duzy recznik AC Milan np na basen lub sciane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
wyslij zdjecia koszulek na [email protected]

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
Zachecam do kupna , naprawde tanio sprzedam te koszulki , a sa naprawde w idealnym stanie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 579
Ja mam tez duzo takich koszulek, kliknijcie link pod moja wypowiedzia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
Zaje***cie , reklamuj sie w moim ogloszeniu ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4337
arsenalu jaki rozmiar i cena? nowa ona jest w ogole czy uzywka? i skad?

Zmieniony przez - fishguy w dniu 2010-02-21 23:13:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 579
Pytania do mnie kierujcie przez allegro, będzie wygodniej bo tu widze że niema warunków. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4771
sly powienienes dostac bana za takie w******lanie sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupie buty sportowe

Następny temat

Sprzedam Thermo Fat Burner

WHEY premium