SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koszulki

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
hahha śmieszy mnie trochę wasze zachowanie. Koksu powiedział, że będzie "hardkorowa pompa" to polecieli kupili i teraz narzekają, że nie ma. To smutne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
a co jakis problem z tym masz? nasza sprawa co kupujemy po to jest te forum żeby opisywać odżywki itp jak nie pasi to idz pograć w warcaby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
śmieszy mnie takie coś po prostu. Chętnie pogram w warcaby, zapraszam jakby co. Chociaż wątpię, że znasz zasady. Niby proste są ale no niestety bariery intelektualnej nie przeskoczysz. Kończę rozmowę. MIłego dnia.

A co do koszulek to miejmy nadzieję, że kiedyś będą jeszcze dostępne bo sam bym chętnie kupił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
widać moja pasja kulturystyka twoja warcaby powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
xmejux
ja nie kupilem supli od Roberta, czytaj uwaznie. Mowie, ze nigdy nie wydam kasy na jego suple bo mu nie ufam, a z checia bym wzial to przetestowania ale oczywiscie on nie da albo z powodu ze jest pazerny albo boi sie o opinie bardziej doswiadczonych... pozdro

Zmieniony przez - Biały Szejk w dniu 2012-09-09 18:05:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Biały Szejk zmień avatar, jeden z modów na forum ma taki sam i raczej on był pierwszy co do supli od Roberta - każdy kto ma jakieś tam pojęcie o dopingu nie kupi jego wynalazków ph ani środka na odblok, bo wie że za tą kasę można taniej i pewniej coś kupić, podobnie ze spalaczem - podniecają się głównie Ci co wcześniej nic z 1,3d nie jedli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Up
Nie musze zmieniac i nie wiem kto ma taki awatar i mnie to jakos nie obchodzi. Mialem go kiedys na steam a ze innego pod reka nie mam to ustawilem ten :)

Zmieniony przez - Biały Szejk w dniu 2012-09-10 15:41:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Zmien avatar,

24h, inaczej bedzie ban.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Śmieszny jestes kolego ale ok :) naciesz sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Zmienilem, kiedy sie aktualizuje nie mam pojecia ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skuteczne i prawidłowe oczyśczenie organizmu

Następny temat

Radio Koksu- Tym razem w USA ?

WHEY premium