SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koszulki

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
kiedy? Ale które były dostępne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147
Mówię o koszulkach dla fanów z logo "BurneikaSports" na plecach natomiast z przodu z wizerunkiem Roberta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
to one były dostępne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147
Tak, przez prawie rok na allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
dlatego nie wiedziałem. Bo nie mam konta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
aha napewmo jakby ktoś wiedział to kupił by te koszulki sam nie wiedziałem a teraz do 3 produktow koszulka no ładnie widze, trzeba mu dać zarobic zeby dostać koszulke albo nie kupywali bo cena straszna 190 zł :D on mysli że każdy ma $$$$
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
A przestan, zal mu zrobic test wybrac 5 osob aby przetestowalo np ta przedtreningowke jego, na pewno lepiej by mu szla. Na poczatku pokupuja te dzieci wpatrzone w Roberta a pozniej juz dupa, tak samo jak z tym magicznym Muscle Testem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
lubie roberta za to co robił kilka lat temu spoko ma swoja firme ale wie jak jest w polsce niech da komuś po jednej odzywce i testy ja jestem chetny, jesli chodzi o koszulki co mu szkodzi nawet w swoim sklepie wystawic kurde darmowa reklama ja z checia kupie odzywki hmm dla mnie za drogie za 190 kupie kreatyne i przedtreningowke ktos powie nie zrobie takiej masy jak na muscle tescie czy jak to tam ale kto widział po tym rezultaty nie ma testow ani nic nawet ten michał zniknoł z forum dziwne to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Ja tez nie mam nic do Roberta jest fajny, smieszny ale prywatnie na pewno jest taki jak go opisuja bynajmniej nie dla takich jak my haha... ja jednak dopoki nie dostane probki to nie kupie zadnego suplementu od BurneikaSports z uwagi na to ze Double Blast i Rocket Fuel tez mial miazdzyc a okazal sie porazka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
miałem double blasta i wydałem kupe kasy na kisiel w srodku nic nie kopało nawet duże ilości...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skuteczne i prawidłowe oczyśczenie organizmu

Następny temat

Radio Koksu- Tym razem w USA ?

WHEY premium