SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kop przed treningiem.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 979
Okej wszystko jasne ;)
Dziś leci paczka prawdopodobnie.

Co o Niej sądzcie?

ALLNUTRITION ISOLATE PROTEIN LUB SCITEC CZERWONY - Dylemat.. nie wiem co wybrać. Co i dlaczego byście wybrali?
Ta przedtreningówka PRE z Allnaturion
2x Whey Allnaturion - czy lepiej tutaj dołożyć i kupić isolat?
BCAA MAX SUPPORT - Allnaturion - Czy coś innego?

I jeszcze zastanawiam się nad spalaczem tłuszczu ,ale jestem w tym temacie kompletnie zielony.. nigdy nie brałem ani nic.. powie mi ktoś coś o tym?



Zmieniony przez - Bencio1234 w dniu 2017-09-15 16:55:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
allnutrition masz izolat, wcitec to wpc + izolat jakie proporcje trudno powiedzieć ale wpc wymienione na pierwszym miejscu to pewnie go jest więcej .
miedzy wpc a izolatem nie odczujesz różnicy
bcaa bym wybrał to https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_BCAA_2:1:1-opis35135.html

Przed treningiem albo pre od allnutrition albo spalacz obu bym nie łączył czyba że chcesz to na cykle jakieś podzielić
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 979
Dobra paczka na razie skompletowana i wygląda tak.
4x Isolat Allnaturion
PRE - Allnaturion
Bcaa 2:1:1

Co do spalacza to na razie zrezygnuje..


Zmieniony przez - Bencio1234 w dniu 2017-09-16 10:34:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
no i spoko zestawik rozumiem, ze cykl kreatynowy to nie mial byc tylko potrzebujesz samo pre?


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-09-16 11:10:02

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 979
Kreatyny mam polowe opakowania jeszcze

Ogolnie jak stosujecie kreatyne?
Niby mamy XXI wiek a poradnikow tyle i kazdy gada inaczej.. ja stosuje 1g na 10kg masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ja obencie bazuje na starym dobrym mono:) jedynie wybieram wersje smakowe, tak wyglada moj postep jezeli mowa o suplementacji kreatyna. jednak milo wpsominam cykle na hcl, czy gkulonacie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 979
Wszystko jasne :)

Dzieki wszystkim za pomoc :)
Paka leci za +400zl to zalapie sie na darmowy plan :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Dałeś do porównania w zasadzie trzy różne białka. Czysty izolat, koncentrat z izolatem i hydrolizatem, oraz koncentrat z izolatem. Jezeli więc chodzi o skład najlepszy będzie Biotech. Następnie Optimum i Scitec. Smakowo z kolei Scietec wg mnie ma zdecydowanie najlepsze białka.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 979
Dzis paczka doszła, lecz mały problem z bonusem jest..

Przedtreningówka własnie wleciała, zobaczymy co zrobi :) = 2 miarki jak na opakowaniu :)



Zmieniony przez - Bencio1234 w dniu 2017-09-21 17:32:09

Zmieniony przez - Bencio1234 w dniu 2017-09-21 17:36:43
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 979
Jestem po pierwszym treningu na tej przedtreningówce i powiem tak.

Na etykecie brak informacji o czasie zażywania. - Ile min przed treningem itd.
Pobudzenie - Nic nie czułem.
Zmęczenia nie czuje wcale takze plus.

Smak BDB


Zmieniony przez - Bencio1234 w dniu 21.09.2017 19:47:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplement na stawy oraz antykataboliki

Następny temat

Ile ma ta miarka?

WHEY premium