SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontynuacja cyklu Deca-Durabolin + Cypionate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
po co wam te dawki po 1gr week kiedys tez sie jaralem i bilem ile wlezie dzis doloze kcal, dowale ostrzej na treningu i uzyskam taki sam efekt przy 250mg e3d

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1956
Anadrol przemyślalem sprawe i przejde na mixa i hcg tak jak piszesz ;) tylko mysle nad dawkami jeszcze bo chce łagodnie zejśc z calości cyklu pasuje mi też zmienic trening teraz jadę taki :

PONIEDZIAŁEK
Push

- Wyciskanie sztangi skos (+) 4s
- Wyciskanie płasko hantli 4s
- Wyciskanie hantli (barki) 4s
- Unoszenie ramion bokiem w opadzie tułowia 3s
- Wyciskanie francuskie sztangi leżąc 4s
- Wspięcia na palce siedząc 3s

WTOREK
Pull

- Przysiady 4s
- Uginanie nóg leżąc 3s
- prostowanie siedząc 2s
- Podciąganie na drążku 4x MAX
- Wiosłowanie sztangą 3s
- Uginanie ramion ze sztangą 4s
- Zwijanie nadgarstków podchwyt + zwijanie nadgarstków nachwyt 2s

CZWARTEK
Push

- Pompki na poręczach 4s
- Wyciskanie hantli skos (+) 3s
- Wyciskanie z klatki 3s
- Face pulls 3s
- Prostowanie ramion z linkami wyciągu górnego 3s
- Wspięcia na palce stojąc 2

PIĄTEK
Pull

- Wyciskanie na suwnicy 3s
- Wykroki 3s
- Martwy Ciąg 3s
- Wiosłowanie końcem sztangi 4s
- Ściąganie do klatki v-bar 2s
- Uginanie ramion z hantlami z supinacją nadgarstka 3s
- Zwijanie nadgarstków podchwyt + zwijanie nadgarstków nachwyt 3s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1956
Jak możesz to wklej też swój ;) mixa pociagne 10/12 tygodni tylko nie wiem jeszcze czy 500mg tyg. czy 750 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2569
co do treningu to nie pomagam bo mój troszke kuleje ostatnio i też musze wymyślić nowy zestaw ćwiczeń

On-> od 20.02.2011...in progress

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1956
W takim razie polecam ten plan lece na nim 8tyg i jestem zachwycony dostałem go od mojego starszego kolegi ktory juz wiele lat trenuje na poczatku nie pasowalo mi ze tak malo cwiczen na biceps triceps a co w praktyce sie okazalo ze przy cwiczeniach tych pracuja dane partie i wystarczy dobic 2 cwiczenia np. biceps lub triceps i super efekt jest niz przeciązac dane partie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1956
Mam pytanie jeszcze jaką odzywkę polecacie na podniesienie własnego testosteronu bo z 1g tescia cypio bede schodził na myśle 500mg mixa i potem przy odbloku chce własnie jakas odżyweczke dodatkowo żeby podtrzymywała teścia , oczywiście kreatyna , bcaa i taki środek ze stanów bede miał co potrzymuj efekty po cyklu tylko wylciało mi z głowy jak sie nazywa ... coś na A ...

Zmieniony przez - kosa3000 w dniu 2011-04-06 16:35:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2569
tribusteron jakiś sobie zapodaj dodaj może ZMA

On-> od 20.02.2011...in progress

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1956
Tak wiem własnie tylko znasz moze jakis dobry tribusteron ? bo nigdy nie brałem dlatego nie orientuje się ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie, z tą kreatyną po cyklu to odrazu po ost strzale? czy też po 2 tyg jak jeszcze trzyma- załóżmy ze jest to mix?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1956
ja zaczynam zawsze przy ostanim strzale bo kreatyna też się musi rokrecic troche ;)...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clomid zamiast tamoxa

Następny temat

Winstrol + clenbuterol prosze o pomoc

WHEY premium