SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja - klatka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2096
Cześć

Mam problem - boli mnie mięsień piersiowy lewy w okolicy mostka - przy oddychaniu, ucisku, kichaniu, itp.


Dziwne bo nie zrobiłem niczego co by mogło nadwyrężyć ten mięsień, nie zabolało na treningu ani razu.
Trening wykonuję poprzedzony rozgrzewką, dokładnie i nie biorę ciężarów z którymi sobie nie radzę.
Ostatnio tylko przy pompkach na poręczach trochę bolało ale potraktowałem to jako zakwas i nie był to też ból który nie dałby mi wykonać ćwiczeń.

Co z tym zrobić?

Smaruję Diclackiem.




Zmieniony przez - C4-C3 w dniu 2016-11-07 11:41:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 824
Miałem dokładnie ten sam problem co ty, gdy robiłem martwy ciąg poczułem letkie klucie w mostku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2096
Raxo16
Miałem dokładnie ten sam problem co ty, gdy robiłem martwy ciąg poczułem letkie klucie w mostku


No właśnie i teraz czuję to kłócie przy kaszlu kichaniu i ucisku.


Co Ty z tym zrobiłeś?

Jakieś porady?


Dzięki z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 824
Byłem u lekarza z tym problemem i ogólnie to pomacał mostek i kręgosłup i powiedzal, ze jest jakies pęknięcie czy coś w tym stylu przepisał maść Voltaren i tyle . Musisz zrobić sobie minimum miesiąc przerwy i nie nadwyrezac mostka. Ja dzisiaj wybieram się pierwszy raz po tej kontuzji i zobaczymy czy będę dalej odczuwał bol. Najdziwniejsze jest to, ze przy serii rozgrzewkowej zacząłem odczuwać bol to było takie lekkie kłucie w klatce, ale gdy skończyłem trening ból był niewytrzymania. Wieczorem Nie mogłem przewrócić się z boku na bok,ale po ponad miesiącu przeszło. Zobaczymy jak będzie gdy wybiorę się na siłke.



Zmieniony przez - Raxo16 w dniu 2016-11-07 12:21:46

Zmieniony przez - Raxo16 w dniu 2016-11-07 12:29:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2096
Raxo16
Byłem u lekarza z tym problemem i ogólnie to pomacał mostek i kręgosłup i powiedzal, ze jest jakies pęknięcie czy coś w tym stylu przepisał maść Voltaren i tyle . Musisz zrobić sobie minimum miesiąc przerwy i nie nadwyrezac mostka. Ja dzisiaj wybieram się pierwszy raz po tej kontuzji i zobaczymy czy będę dalej odczuwał bol. Najdziwniejsze jest to, ze przy serii rozgrzewkowej zacząłem odczuwać bol to było takie lekkie kłucie w klatce, ale gdy skończyłem trening ból był niewytrzymania. Wieczorem Nie mogłem przewrócić się z boku na bok,ale po ponad miesiącu przeszło. Zobaczymy jak będzie gdy wybiorę się na siłke.




Zmieniony przez - Raxo16 w dniu 2016-11-07 12:21:46

Zmieniony przez - Raxo16 w dniu 2016-11-07 12:29:24



A czyli zwykłe nadwyrężenie. Pęknięcie to przesada byś w szpitalu leżał :)

Ok dzięki za info.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenie na plecy do oceny

Następny temat

Redukcja, odżywianie, bieganie - Problem

WHEY premium