SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Wrzesień - Overhead squat and sots press

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
tibes
Zrobiłem próbe i sie miło zaskoczyłem. Z mobilnoscia najwiekszy problem, ledwo się utrzymałem. Wiecej napisze po 15tym


No tak, Was crossfitowców obawiałem się najbardziej Widziałem jakie ciężary ciągasz, także liczę na to że któryś z nas załapie się w tych 75%

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Spokojnie, zrobiłem niedużo więcej od Ciebie myślę, że w kolejnej próbie zrobisz więcej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tymi 75% Masti wylal dziecko razem z kapiela. z jednej strony owszem wyeliminuje kolezenstwo, ale z drugiej krzywdzi kazdego, kto jest o kilometry lepszy w jakims cwiczeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
ja tam i tak bede sprawdzal wszystko :) mimo ograniczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12142 Napisanych postów 30552 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131090
fanslaska
Z tymi 75% Masti wylal dziecko razem z kapiela. z jednej strony owszem wyeliminuje kolezenstwo, ale z drugiej krzywdzi kazdego, kto jest o kilometry lepszy w jakims cwiczeniu.

To prawda - zawaliłeś sprawę! A była na to zwracana uwaga - słyszałeś a nie posłuchałeś. (to z reklamy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Janku, przysiegam, ze nie myslalem o swoich konkursach. Wierze w chlopakow i nigdy nie chwale dnia przed zachodem slonca. Przyzna pan jednak, ze zniechcecanie do najlepszych wynikow troche kloci sie to ze sportowym duchem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12142 Napisanych postów 30552 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131090
fanslaska
Panie Janku, przysiegam, ze nie myslalem o swoich konkursach. Wierze w chlopakow i nigdy nie chwale dnia przed zachodem slonca. Przyzna pan jednak, ze zniechcecanie do najlepszych wynikow troche kloci sie to ze sportowym duchem,

To nie jest zniechęcanie do najlepszych wyników a wręcz przeciwnie zachęcanie do sportowego ducha. Poziom za wysoki - brak chętnych do rywalizacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Aktualizacja zasad"
Sekwencja ruchów do zaliczenia.
1.zarzut sztangi z ziemi (podłogi) w dowolnej technice
2.wyciśnięcie sztangi nad głowę w dowolnej technice
3.przysiad ze sztangą nad głową
4.opuszczenie sztangi na barki w przysiadzie
5.wyciśnięcie sztangi nad głowę w przysiadzie
6.powstanie ze sztangą wyciśniętą nad głowę

Do udziału w konkursie dopuszczeni zostają użytkownicy forum z co najmniej rocznym stażem i setką postów.

O wygranej zdecyduje najwyższy wynik w ćwiczeniu w stosunku do wagi ciała zawodnika. Obliczamy według Kalkulatora Wilksa.

Dane jakie będziemy potrzebować to:
-film z wykonaniem ćwiczenia i udokumentowaniem obciążenia
-zdjęcie z masą ciała

Film



Waga ciała







Miałem zamiar podejść pod 60kg i podszedłem. Siąść z tym siądę, ale wycisnąć ... jeszcze nie teraz. Jak widać 55 ledwo poszło, choć 50 ciskam bez większych problemów.


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2016-09-15 22:33:03

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12142 Napisanych postów 30552 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131090
Czyli Twój gryf ma 10kg?
Mój ma tylko 8kg.
Trochę późno te zasady. Jak będzie liczone te 75% o których pisał masti? Tzn. kto Ci zrobi frekwencję?


Zmieniony przez - ojan w dniu 2016-09-15 22:37:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SQUATEMBER 2016

Następny temat

Koszulka Życie zaczyna sie po 40...

WHEY premium