SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs WW połowa wagi ciała - 25.02.2017 Jawor

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Grzegorz Indyka III miejsce z wynikiem 91 powtórzeń na 13 zawodników, brawo.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Uczestnicy jaworskich zawodów Wyciskania Sztangi Leżąc nie szczędzili sił i zaangażowania. W rywalizacji o puchar burmistrza miasta wzięli udział siłacze nie tylko z Dolnego Śląska. Jeden z pucharów powędrował do Rzeszowa, bowiem Łukasz Ogonek (zawodowy żołnierz jednostki z Niska) wycisnął sztangę ponad 270 razy! - Zawodnicy byli podzieleni na kategorie wiekowe, a zasada jest taka, że wyciskają połowę masy swojego ciała - wyjaśnił nam zasady sędzia główny zawodów, Jerzy Pisulski. Doskonale poradzili sobie jaworscy siłacze. W swojej kategorii nie do pobicia był Igor Serafin z TKKF Piast. - Gratuluję wszystkim uczestnikom zawodów i dziękuję za przybycie - powiedział na zakończenie Dariusz Szczygieł, gospodarz siłowni i główny organizator zawodów.


gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
II Zawody o Puchar burmistrza miasta JAWORA zwyciężył dobrze nam znany Łukasz Ogonek, który wykonał 272 powtórzeń w 10 minut, gratulujemy.


gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Bardzo fajnie że zawody się udały gratuluję uczestnikom i organizatorom.
Miały być lokalne wyszły ogólnopolskie trochę mnie to zastanawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
wycwiel

Miały być lokalne wyszły ogólnopolskie trochę mnie to zastanawia


Dokładnie to samo przeszło mi przez głowę....trochę dziwne zagranie organizatora
Przed zawodami wyraźnie określił że, to zawody lokalne dla swoich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 76 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1615
Zawody były lokalne, ale z tego względu , że rok temu byłem u nich na pierwszych zawodach zostałem dopuszczony .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Czyli tak jak pisał wycwiel.... a z tego co mówił w wywiadzie organizator , wynikało że nie byłeś jedyny z poza...


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-02-26 14:47:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 76 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1615
Nieprawda bo jeszcze jeden był koleś z Sopotu chyba a reszta miejscowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Wątpię, że miejscowa widziałem tam także wiele innych osób spoza Jawora.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekordy Polski PZKFiTS w TS,WL RAW - stan 31.12.2016

Następny temat

III Puchar MONSTERA - 8.04.2017 SIEDLCE

WHEY premium