SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec z lenistwem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
Bul :) Nie jest źle, ale po to załozyłam temat żeby dopracować swoją figure. Czysta przyjemność :) No i fotki oczywiście jak efekty będą lepsze. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
bul opisalem ci skataktuje sie z lukaszem i charonem

aniu fotki na poczatek,w trakcie i na koniec to jedno z najwazniejszych ogniw diety mowie ci powaznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
Qazar dobrze wiesz, że trudno się przełamać. Narazie nie dam fotek. Nie wiem czy je w ogóle dam. Jeśli chciałabym dac fotki to dałabym je w poście " Nasze zdjęcia". Tu nie ma takiego wymogu. Załozyłam temat bo potrzebowałam pomocy, opini fachowców. Na pewno nadal będę jej potrzebować. Za 3 tygodnie zdam relacje i podam jakie mam wyniki. Chociaż najważniejszym dla mnie wynikiem jest super samopoczucie i chęć do ćwiczeń. Zresztą efekty są juz widoczne/ POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ech moim zdaniem fotki powiny byc wymogiem a napewno beda dla opcji osobistego trenera bo bez tego ani rusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Witam!
Co do tabletek anty - nie maja wielkiego wplywu.
Wiadomo,ze te hormony nie sprzyjaja rozbudowie masy miesniowej,ale dla Twojego organizmu nie ma wiekszej roznicy(jesli chodzi o cwiczenia na silowni),czy te hormony bedzie produkowal sam,czy je dostarczysz w postaci tabletek.
Warto brac dodatkowo kwas foliowy,bo jego produkcja jest wtedy zatrzymana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
SUPER !!! Dziękuje CI bardzo za odpowiedź. Jutro lece kupić coś co zawiera kwas foliowy. Zreszta zaraz o tym poczytam. Dzięki raz jeszcze.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
Doczytałam jeszcze, że antykoncepcja hormonalna zwieksza równiez zapotrzebowanie na cynk, wapń i witamine C. Wszystko już zakupiłam łącznie z kwasem foliowym. Dzieki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
wapn bardzo korzystnie wplywa na redukcje dawka 600mg rano i 1200mg na noc dziala super w tej kwestii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
Tak, pamiętam i tak też robie. Dzieki Qazar. Wszystko jest super tylko od jakichś 3 dni nie mam apetytu. Najlepiej mogłabym nie jeśc w ogóle. Ale poprzednio po 3 tyogdniowym restarcie też miałam taki stan i w końcu organizm się przestawił więc licze, że i tym razem tak będzie. Teraz też zauważyłam, choć dopiero od 11 dni ćwicze, że mam lepszy przyrost mięśni niż poprzednio. Tylko wydaje mi się, że już technike mam poprawna no i zwiększyłam obciążenie. Poza tym mięśnie pamiętaja swoje. No i jeszcze taka kwestia , że nauczyłam zwracac się uwage na ruchy eksentryczne i to w głównej mierze przyczyniło się do lepszego przyrostu. Takie mam wrażenie. Chciałabym tylko aby apetyt wrócił bo zamiast kurczaka jem papki z twarogu:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LACZENIE ROZNYCH GRUP ZYWNOSCI

Następny temat

obliczanie kcal

WHEY premium