SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec z lenistwem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
No prosze kogo ja tu widze:) Kope lat :) Dokładnie. Wszystko się zgadza. Ruszam raz jeszcze. Tym razem do końća. A musli na pewno wprowadze tylko za kilka tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
Dzięki . Wezme wszystko pod uwage. Spróbuje z owocami i zobaczymy jak organizm będzie reagował. Trening na pewno będę chciała zmienić po 3-6 tygodniach.Wtedy też pomyśle o carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
Swoją droga Qazar miło Cie widzieć mistrzu :) Dzięki Tobie to wszystko. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JAK MIŁO SIE ZROBIŁO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
Słuchajcie kochani. Jutro mam trening i chce spróbować zrobić bardziej intensywny trening. Tylko nie wiem czy dobrze rozumuje. Żeby zwiekszyć jego inensywność to powinnam robić krótsze przerwy między ćwiczeniami i np. na każdy mięsień po dwa ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NAJLATWIEJ

zwiekszasz intensywnosc
gdy te sama ilosc cwiczen robisz w krotszym czasie

dodajac "cos" zwiekszasz objetosc treningu

intensywnosc jest b. istotna
objetosc winna byc wywazona I dopasowana do mozliwosci

jedno I drugie powinny byc "podzylowane" ale nie na tyle by spowodowac przetrenowanie

a wtedy czar pryska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
Teraz rozumiem. Dobrze, zatem jutro zwiększe intensywność, ale narazie pozostane przy tych ćwiczeniach które mam. Zobacze jak będę reagować. I jeśli stwierdze, że moge dodać jakieś ćwiczenie - zrobie to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
Jeszcze myśle nad zwiększeniem ciężarów bo czuje jakbym mogła zrobić więcej. Dla mnie siłownia jest najważniejsza dlatego szukam, doświadczam, dodaje, odejmuje aby w końcu wiedzieć co jest dla mnie najlepsze. Chce mieć to dobrze dopracowane. Wiadomo w aerobach nie ma żadnego skomplikowania oprócz trzymanego tempa. Z siłownią jest już troche trudniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
Też tak zrobie. Ostatnim razem efekty były świetne. Mam już więcej doświadczenia i bardziej poznałam swój organizm. Próbowac nowości nie zaszkodzi. Jeśli nie spróbuje to sie nie dowiem:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LACZENIE ROZNYCH GRUP ZYWNOSCI

Następny temat

obliczanie kcal

WHEY premium