SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec obijania leniwe cioty - brać się w końcu do roboty! %-) *****Doping SPAM*****

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185837

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie wiem czemu, ale po prostu zaczelo mi sie to miejsce kojarzyc z jakas przykroscia i powoli przsatelm pisac, a potem jak stara ekipa zniknela, to mi sie calkiem przestalow chciec. nie ze ta nowa jest zla, po prostu jakos tak inaczej.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
nie, trol to inny koleś
wpadłem do niego pogadać

pogada z Tobą jutro

Zmieniony przez - Saddath w dniu 2009-01-18 03:11:23

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem chudej,kiedys bylo tu zayebiscie ,ale wlsnie po smierci haxa sie posralo,jakies to wszystko plytkie mi sie wydawalo to pisanie o takich przyziemnych sprawach,ale chcialem to rozkrecic jakos moze i dlatego ze haxu by niechcial zebysmy siedzieli w kacie i plakali,dlatego po paru dniach po pogrzebie zaczelem tu pisac,ciezko bylo ale jakos dalo rade,pozniej sie tu naszlo jakichs dzieci,coraz mniej bylo konkretnej ekipy,teraz jak dzis tu wpadlem to zal czytac,to nie ten spam co kiedys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie wiem jaro, powiem ci szczerze, ze mnie boli dalej troche pod serduchem, jak tego chlopaka wspominam. teraz ciezko rozkrecic, bo chlopaki sie porozsypywali, kazdy swoje dziubie, a ja musze znalezc jakas kobite godna zaplodnienia i zrobic malego chudzine (lub chudzinke, ale maly chudzina prferowany )

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
orassss ogladalem dzis vive popijajac wodke - zwykle nie mam do tego dostepu, ale powiem jedno - pranie glowy w sposob okrutny. roz******la dto gowniarzom glowy.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
i wyrwalem wlasnei wlosa z nosa

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
wszytko się zmienia a "świerzaków" będzie coraz więcej

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w zyciu nie widzialem vivy
podobno jak wlosa z nosa wsadzisz do torebki pieknej samotnej kobiety napotkanej na stacji beznynowej to bedziesz z nia mial dziecko
ale niewiem czy to prawda bo to babcia mi opowiadala,a jak ona byla panna to jeszcze aut i stacji benzynowych nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
saddsath to gadaj ktos ty?
pojawiles sie akurat przed moim zbanowanie
to mnie zastanawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
ja jestem świrzak na forum
spójrz na dane w profilu
sa prawdziwe

i trol już się obudził

ale na razie szuka telefonu

Zmieniony przez - Saddath w dniu 2009-01-18 03:22:18

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na scanie

Następny temat

TSH

WHEY premium