SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny problem, Infekcja??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Mam kolejny problem, a mianowicie 02.12.14 był to wtorek robiłem strzała w pośladek (enan250 1,5ml 3cm obok deka250 0,75ml) i strzał jak strzał było wszystko dobrze, na następny dzień ból, ale to standard że na następny dzień dwa trochę boli, wiec to olałem, czwartek niby ok, ale wieczorem zjadłem tabletkę na ból głowy bo coś mnie lekko bolała, w piątek od rana ból głowy i tak do dziś. Jem tabletkę to jest ok, ale jak przestaje działać znowu mnie głowa boli. Pośladek w sobotę wyglądał identycznie tak jakby mnie osa ugryzła, miejsce po iniekcji napuchnięte i twarde (nie wiem czy to miejsce po strzale deki czy testa). Od czwartku w nocy bardzo się pociłem, ale myślałem że to może jakaś choroba mnie chce rozłożyć. Teraz te miejsce iniekcji mnie nie boli przestało mnie boleć już (aż) w niedzielę. Opuchlizna trochę zeszła ale te miejsce dalej jest twarde. Przed chwilą sprawdziłem temperaturę i było 36,9. Moje pytanie czy te bóle głowy to po strzale, to ma jakieś powiązanie. Nie chce iść do swojego weterynarza bo jak mnie widzi to mu ręce opadają, że to znowu ja.
Są jakieś leki bez recepty, albo domowe sposoby żeby ta opuchlizna zeszła całkowicie, bo jakby nie patrzeć to już 8dni od strzała.

Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
za duże ryzyko też bym nie brał nic na wodzie z jakiejkolwiek firmy wiedząc co się dzieje z SAA teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94495 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
daj 3 razy dziennie ibuprofen po 400 mg i 3 razy dziennie naproxen po 500 mg ( w patece ten po 250/tab jest bez recki ) jak nie przejdzie do lekarza po antybiotyk

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to też dobre zamiast ibuprofenu bo to akurat wczoraj kupiłem, a naproxen ide zaraz kupić. A jaki antybiotyk jakby co?? Czy to musi lekarz zobaczyć i ocenić bo może mam taki w domu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94495 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
tak chodzi o substancję czynną leku to moze być,jak by się to miejsce zaogniło lub by gorączko podskoczyła to lekarz i powiedz o co chodzi i nie kręć,ale powinno pomóc.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lodzianin ja nigdy nie ściemniam lekarzowi i dlatego mi głupio chodzić do niego, co chwilę o jakąś receptę go błagam:) hahahahahaha
Wróciłem już z apteki 250 naproxen pani powiedziała że jest już na receptę i było tylko to 220 mg. Chyba już gorzej nie będzie bo to mi zaczeło powoli schodzić od tego co było w sobotę to teraz jest mniej,i nie boli tylko jakby swędzi i chyba siniak się robi.

A i jeszcze jedno jak zjem tyle tych leków teraz a o 18 idę na trening to się nie przewrócę?? albo nie zasnę:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
ból głowy może być normalna reakcją po wstrzyknięciu leku niewiadomego pochodzenia lub źle zrobionym zastrzykiem, zobacz jakie masz ciśnienie Masz jakiś stan zapalny lecz to tak jak moderator ci napisał jak będzie gorączka to do lekarza ja na zapalenie mięśnia dostałem augmentin 1g 2xdziennie w smaku jak rozpuszczalnik i odbiera szybko apetyt ja miałem uczucie jak bym kamień połknął Napisz jeszcze nazwy firm środków
2

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
test cyber laboratories
deka alpha pharma
Jestm 7 tydzień on i wszystko było ok do tamtego strzała, coś źle siadło i lipa, to pierwszy raz w życiu mi się zdarzyło.
a ciśnienie 120 na 80, jakoś tak zrozumiałem. Pani w aptece powiedziała że idealne.

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2014-12-10 14:32:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94495 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
cisnienie masz książkowe

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2014-12-10 14:50:32

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Lodzianin ty na tym forum zawsze ratujesz d...pe:) w moim przypadku dosłownie:) hahahahahha


A pani w aptece pytała czy naproksen w żelu czy tabletki, a wżelu jakby te du.pe sobie smarował nie będzie też dobrze??

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2014-12-10 14:54:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
będzie ok ale mniej komfortowe chyba że siedzisz w domu
2

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ernest_18 chodziło mi o to czy szybciej nie zacznie działać na te miejsce napuchnięte gdybym je smarował, ale jak to nie ma różnicy to wole tabletki łykać niż się babrać w jakimś żelu. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak długo mozna mostkować?

Następny temat

cykl decanol+prop-problem

WHEY premium