SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Infekcja barku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7257
Witam, po zaplikowaniu sobie Sustanonu z Fox-Labs, musialem zrobic źle zastrzyk. Poniewaz czulem jakby olej wylal sie z miesnia. 3 dni sie meczylem bark spuchl jak cholera, dotykajac go czulem tylko skore, a bolal jak sk***ysyn. Dzisiaj kupilem zestaw igiel 9 i strzykawki 5 ml.
Przez niecala godzine spuscilem z barku okolo 50ml krwi z ropa ( tak mi sie wydaje krew byla czerwona z lekkim bialym zabarwieniem) Ogolnie dotykajac miesien czuje ze chyba jeszcze troche tam jest. Nie wiem czy siedzi to w miesniu, bo zazwyczaj wbijajac igle do konca nic nie wciaglo, raczej na samym wierzchu. Narazie zrobie sobie przerwe, ale troche tego jeszcze wypompuje, czy jesli wysysne znaczna ilosc to jest szansa ze reszta sie zmetabolizuje ?? Jakos nie usmiecha mi sie isc do lekarza. CO mi doradzicie jakies masci tabletki ? biore aspiryne, kolezanka pielegniarka mowila zebym maczal gazy w rozpuszczonym wapnie i zawinal to bandazem, chociaz nie czuje jakies roznicy.


edit:
po tym odsysaniu czuje znaczna poprawe bo moge podniesc reke, przedtem czulem ból i blokade przez znaczna ilosc tej ropy

Zmieniony przez - sexorcist w dniu 2012-05-24 11:09:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
o widzę że mieliśmy podobne jazdy z tą stroną z tego że ja waliłem większe dawki nie z myślą mocy towaru a zapalenia powięzi wiesz 2cm w bicku w tydzień

Zmieniony przez - tucio_84 w dniu 2012-05-25 22:36:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
kolego do lekarza i to migiem,może da radę tylko ściąganie i antybiotyk.nie ma na co czekać.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie uśmiecha Ci się iść do lekarza, ale moim zdaniem im prędzej to zrobisz tym lepiej, jak sam będziesz się bawił w doktora to się skończy, że Ci brak pokroją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jednak pomyśl nad lekarzem. Nie zrobi Ci większej krzywdy niż sam sobie zrobisz ;)

Zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7257
lekarz przepisze mi antybiotyk, a moge na antybiotyku trenowac czy nie usmiecha sie i raczej bede musial sie oszczedzac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyczyści i da coś przeciwzapalnego, samemu to wiesz... różnie moźe być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7257
wyczysci to znaczy ? bedzie ciął czy bedzie wypompowywac strzykawą ? chyba sie jednak przejde

az dziwota bierze ze moje malutkie bareczki pomiescily ponad 50ml syfu

Zmieniony przez - sexorcist w dniu 2012-05-24 11:19:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Tutaj Greg Valentino tez sam sobie strzykawka wyciagal krew z ropa. Zobacz czy warto

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nakłuje i wyciśnie jeśli będzie potrzeba, nacięcia to już operacja i od ręki tego nie robią. Nie trać czasu bo pożegnasz się z siłką na pół roku albo więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
jak juz odciagles bylo dac oklad z spirytu mam wlasnie taka sama sytuacije z posladkiem ketonal codziennie i smaruje mascia powoli schodzi bol coraz mniejszy i opuchlizna 2 dni temu 38 stopni goraczki

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7257
w dupie mam tam jakies oklady ze spirytusu. dzisiaj wieczorem mam zabieg, rozetnie mi to i mi wyczysci wszystko. p******e domowe sposoby leczenia. mysle ze dzisiaj wieczorem wyleci kolejne 50ml syfu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Diuretyki wykrywalnosc

Następny temat

problemy z libido 23l bez dopingu

WHEY premium