SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny enty cykl,,,cos co dziala:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5767
Witam po dlugiej nie obecnosci na forum.
Wlasnie koncze cykl na Mono i noxplode i jestem zadowolony z efektow, aczkolwiek szukam czegos mocno pobudzajacego przed treningiem.
Myslalem moze o Horse power + pojedyncza forma krety, ale zastanawia mnie np. Jack3d, nie wiem moze panowie cos by mi polecili ciekawego??
Oczywiscie mile polaczenie pobudzenia wraz z pompa:) Obecnie biore 2 miarki noxplode i nie czuje rewelacji, a wiecej nie jestem w stanie wypic (smak jest poprostu niesamowicie niedobry,lekko mnie muli)

Czekam na Wasze sugestie.

Cwicze okolo 4lat
Waga 92kg
wzrost 180
bic 42
pas 94( staram sie utrzymac puki co, a od kwietnia redukcja)
Dieta bez rewelacji aczkolwiek nie zalewa a wzrosty sa:)

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
HP też w smaku nie jest rewelacyjne. Ale produkt ogólnie bdb. Więc możesz spróbować HP ale dodałbym do tego Koffe bo pobudzenie, nie jest aż tak rewelacyjne, pompa za to good. Więc HP+ Koffa + Mono i dla mnie bardzo fajny zestaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
hp Cie nie pobudzi.
moze Code RED firmy Muscle Meds RX? wlasnie jest testowany na forum. Ma geramine ale nie kopie za mocno a pompa za*******
jesli nie kosztowales wczesniej geraminy to mysle ze bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
j/w
bierz HP

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5767
Bo slyszalem ze jack3d ma jakis produkt ktory teoretycznie jest zabroniony ( podobnie dzialanie do efki (rzekomo)) i tak sie zastanawiam....a jak HP do No xplode?? No code red ciekawy, nie slyszalem o tym aczkolwiek troszke drogi. Ale moze warty ceny:)
Dzieki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
ma geranium, ale nie az tak duzo.
klepie fajnie na poziomie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej