SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejna historia zycia do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 162
Witam, ja mianowicie mam 24 lata a cwicze od 17 roku zycia. Mam teraz 95 cm w pasie i chcialbym zejsc ponizej 80 cm i troche schudnac bo mam prawdopodobnie za duzo tluszczu wiadomo dieta tragiczna sama pizza i kola. Kupilem we wtorek olimp masakre i powiem ze jest ostra jako booster tlenku azotu jednak o kreatynie jeszce nie wiadomo powiem za dwa tygodnie jakos. Co ja robie tutaj szukam porad oczywiscie od bardziej doswiadczonych i obeznanych w kulturystyce osob wiec jest tak: moja rozpiska to trening Schwarzenegera czyli:
pon klata plecy
wt bary brzuch
srd bice nogi brzuch
czw klata plecy brzuch
pt bary brzuch
sob wolne
nie wolne

po pierwsze klaty poki co juz nie cwicze bo nie mam za bardzo podstawek pod gryf w domu bede kupowal za jakis mieisac dwa a tricepsu tez nie robie bo nie mam tam sily po prostu musialbym jakimis 5 kg hantlami tak mam takie wlasnie mi chodzi ze mam obciazenia do max 29 kg ktore biore na bary bicepsy plecy, na plecy jeszcze robie ekspanderem i moge hantelkami tak ze 10 kg tylko nie wiem czy to nie za duzo bybylo jednak jak zauwazacie pewnie brzuch jest duzo jakby sprzyjajacego przetrenowaniu ale jakos robie w te dni 3 seriee po 25 na lawce i styka bo efekty lekkie sa brzuch jest bardzo twardy przy napinaniu i lekkie zarysy kaloryfera juz sa, z odzywek planuje zakupic po skonczeniu sie massakry muscletech anabolic halo jak myslicie dobrze bedzie tym zastapic nasza slynna masakre ja mysle ze tak bo halo ma wiecej witaminopodobnych skladnikow dlatego plasuje sa na druga w kolejce a propo mam 180 cm wzrostu i okolo 100 kg wagi wiec przy okolo 100 cm w pasie mozna sie domyslic ze mam spory nadmiar tluszczu, cwicze ostanio tez na skakance we srody i na nogi tez biore ten gryf 29 kg planuje dokupic niedlugo 2x15 kg obciazenia do gryfu bedzie spoko, robie na bary tak 15 10 5 na nogi 20 15 10 na bice 15 10 5 na plecy 20 15 10 pozdrawiam wszystkich serdecznie...

elo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase hantle 2x20kg

Następny temat

Plan na masę - ocena

WHEY premium