SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kogo Nie Lubicie!!!

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
mari2 pachołków to sobie w Legii szukaj troche szacunku

Zmieniony przez - Michalinho w dniu 2005-08-26 19:24:21

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3136
A ja nie lubię kibiców Barcy. Mówię o ludziach którzy twierdzą że kochają Blaugranę a tak naprawdę podziwiają tylko Ronaldinho.

There can be only one. AC Milan

http://www.acmilan.com.pl/ -najlepsza Polska strona o Milanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3136
Nielubię też Wayne'a Rooney'a za jego za jego zachowanie na i poza boiskiem.

There can be only one. AC Milan

http://www.acmilan.com.pl/ -najlepsza Polska strona o Milanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Michalinho, zacznij od siebie
"mari2 pachołków to sobie w Legii szukaj troche szacunku"

u Ciebie jakos nie widze szacunku dla Legii...

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3307
condik napisał:
"Madrytu - pseudo gwiazdek ,calego zarzadu tego klubu ,a przede wszystkim:
Spice boya
Grubego
Czupa czupsa
Pereza
-i paru innych" <bardzo dobrze napisane, POPIERAM>

paradox
Legii nie lubi sie z kilkudziesięciu powodów, jedni nie lubia (L) za historie, ze wykorzystujac to ze to byl klub wojskowy powolywali do woja najlepszych zawodnikow innych druzyn i musieli oni grac w Legii a kluby nie dostawaly kasy za to, inni kibicuja Poloni a co za tym idzie nie lubia CWKSu, ludzie z Krakowa nie lubia ogolnie Warszawy za to ze w historii stolica zostala przeniesiona z Krakowa Do Wawy, ja przykladowo nie lubie (L) za historie i za to ze to jest stoleczna druzyna, wogole warszwiaczkow nie lubie bo kazdy uwaza sie za lepszego tylko dlatego ze jest ze stolicy i ogolnie wiekszac PODKRESLAM wiekszosc Warszawiakow to wiesniaki ktorzy przeprowadzili sie do Wawy i sie uwazaja za nie wiadomo kogo, bardzo malo jest prawdziwych warszawiakow ktorzy mieszkaja tam od "zawsze" (jak to powiedzial Piasecki Krzysztof "Zeby byc rodowitym warszawiakiem wystarczy wysiasc na dworcu centralnym, ale zeby byc rodowitym krakowianinem(czy jak to tam sie odmienia) trzeba mieszkac w Krakowie minimum 100 lat"-i to swieta prawda)<Poloni tez nie lubie>
Pzdr

Jestes Piekna Jak Piosenka - Wymiekam.

Powiedz jak Chcesz żeby Się do Ciebie zwracać Mała??
Chcesz Szacunku?? To Nie Udawaj!!!!
Chcesz Milości?? Czy Wolisz Obciągać??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
Malpoludek dzieki wlasnie o to mi chodzilo. Przynajmniej Ty potrafisz wytlumaczyc. Ale z jednym niestety sie z Toba nie zgodze ze wiekszosc Warszawiakow to 'wiesniaki'. Ja w Warszawie sie urodzilem i mieszkam tu juz ladne parenascie lat.. mieszkam kilka przystankow ( dokladnie 3 ) od stadionu (L)egii i trudno zebym kibicowal innemu klubowi.

Zmieniony przez - paradoox w dniu 2005-08-27 21:56:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
"bo kazdy uwaza sie za lepszego tylko dlatego ze jest ze stolicy"

mylisz sie

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3307
" bo kazdy uwaza sie za lepszego tylko dlatego ze jest ze stolicy " nie napisalem dokladnie. Chodzi mi tu o tych ktorzy wyjechali do Wawy i tam zostali i to nie jakies 100 czy 200 lat temu lecz chociazby 20 lat temu< Moglem tu takze napisac ze nie kazdy>. Znam takich ludzi ktorzy wstydza sie swojego pochodzenia i mowia ze sa "miastowi" bo mieszkaja w stolicy a ich rodziny mieszkja w jakiejs wiosce zabitej deskami i sie wogole do nich nie przyznaja. Znam takich ludzi i to jest bardzo czeste zjawisko jesli chodzi o ludzi z Wawy ale nie tylko w stolicy sa tacy ludzie w kazdym wiekszym miescie tak jest ale Wawa jest typowym tego przykaldem bo tam jest najwiecej takich ludzi bo to stolica. Pól wsi gdzie mieszka moja babcia wyjechalo do wawy i tam znalazlo prace i ma mieszkania rodziny itp. i teraz pojawiaja sie w domach raz na rok i to tylko na swieta. A gdy czasami jestem w stolicy i ich odwiedzam to udaja nie wiadomo jakich wazniakow<jak ja nie lubie takich ludzi> ale nie powiecie ze wam sie nie zdazylo spotkac takich ludzi ktorzy sie wywyzszaja tylko dlatego ze sa "wielkiego miasta", prawda??? Pewnei wasi znajomi nie raz mowia a on to jest z jakies tam dziury, slyszeliscie kiedys cos takiego?/ Ja mieszkam w Siedlcach jakies 80 KM od Wawy i gdy ojciec byl w Wawie w szpitalu to gdy tam rozmawial z jakims innym pacjentem i gdy sie pytali skad jest i gdy on odpawiadal to oni a gdzie to to pewnei jakas mala wioska a kola jakiego wiekszego miasta a potem wiadomo szyderstwa ze to jkas dziurai i takie wysmiewanie sei jak czegos takiego nie lubie wkurza mnie to ale coz zrobic raz nawet ktos sie zapytal mojego ojca czy oni tam w tych Siedlcach to jeszcze sami pieka chleb w piecach to mnie najbardzoej wkurzylo>.

Nie chce sie klocic tylko mowei jak jest niestety ludzie wstydza sie tego ze pochodza np. ze wsi i beda "cwananiakowac" ze sa nie wiadomo kim. Tak bylo jest i bedzie i tego nie zmienimy.

Zmieniony przez - Malpoludek w dniu 2005-08-27 22:27:13

Jestes Piekna Jak Piosenka - Wymiekam.

Powiedz jak Chcesz żeby Się do Ciebie zwracać Mała??
Chcesz Szacunku?? To Nie Udawaj!!!!
Chcesz Milości?? Czy Wolisz Obciągać??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
A ja nie lubie kibiców Odry, nie wszystkich oczywiście tylko tych ***anych bluzgaczy z sektora K .

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Małpoludek jeśli ktoś nie ma zielonego pojęcia o mieście /np/takim jak S iedlce i dziwi się "gdzie takie coś leży" to śmieję mu się w twarz.Półinteligenci na pytanie o stolicę Kanady odpowiadający Montreal a Australii Sidney,nc.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małe turnieje!!

Następny temat

kontuzja

forma lato