SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kogo Nie Lubicie!!!

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Tak jak do tej pory nie trawiłem Kahna i nadal tak jest to wyprzedził go teraz Lehmann ... nie lubię jego często to ogromnemu zczęściu zawdzięcza to że jest uważany za super bramkarza heh a ja tylko czekam na jego wpadki na MŚ 2oo6 ...

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też, szczególnie z Polską :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Dud, body tez tak mam

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
tez nie preferuję r10,to juz przeżytek za wielki kaliber.Wolę AAA R03.
Czy r10 to zębaty?Jeśli tak to nie cierpię go głównie przez komentatorów

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62
komuchów z PZPN z Listkiewiczem na czele za to co zrobili z polską piłką, Rasiaka i jego wujka Janasa, Baszczyńskiego za jego grę szczególnie w kadrze i pedalską fryzurę, Materazziego, Grzelaka z Legii (nie dlatego że jest z Legii ale za jego styl gry i egoizm na boisku), Hajty za chamstwo na boisku, Cristiano Ronaldo za jego d****ne zachowanie sie, gwiazdorzenie itd. i pewnie jeszcze kilka innych osób...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Mały refresh
Fajny temat, szczegulnie dla kibiców piłki kopanej: zawsze znajdzie cos co sie nie podoba
Nie Lubie:
- Janasa: za to ze jest takim bucem oraz za to ze trener z niego kiepski, fuksiarski awans wywalczył Franek który był w niesamowitej dyspozycji a pozniej nie znalazl sie w składzie na fianły MŚ
- Włodarczyka, Wdowczyka oraz całej Legi
- Pana Ptaka za to ze okrutnie bawi sie Pogonia Szczecin
- Barcelony w tym Raikarda Deco konia Ronaldhinio oraz Eto: wielkie gwiazdy, wspaniały klub... wszyscy psiocza na Abramowicza i jego team ale nie wydaje mi ze zeby Barca wydawala mniej kasy niz Chelsea. Wydaje mi sie ze Barca ma duzo silniejszy skład od klubu z Londynu, moze nie wydaja tyle kasy na trensfery ale przeciez ten klub jest wielki od lat i skład nie był budowany w ciagu jednego sezonu.A co w tym złego ze Chelsea tez ma aspiracje bycia duzym klubem... a najgorsi sa Ci niedzielni kibice szkoda gadac
- Listkiewicza i całego Pzpn
- Bonka bo grał dobrze ale jego opinie oraz warsztat trenerski to dno
- Pseudo-znawców tematu jakim jest piłka
- Kiboli, e-łkesiaków itp ludzi ktorym nie zalezy na piłce ale na zadymie
- Gmocha jako komentatora... no coment
- Hydrobudowy ze to ze wycofała sie ze sponsorowania Włocławka i uciekła do Bydgoszczy zeby tam całkowicie wycofac sie z piłki
- "Gwiazd" np. Kiełbasa troche sie przeliczył, transfer zagranice nie był dobrym pomysłem
- Okuka za styl jakim graja jego ekipy

Długo mozna by pisac... jak cos to jeszcze cos skrobne
Pozdro

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
w niektórych punktach sie zgadzamy.

Gmoch, Hydrobudowa, Ptak, Kościół Ronaldinho...

jeszcze dorzuce Pawła Zarzecznego, którego nie lubie coraz bardziej


Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2007-03-20 11:05:03

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Konix19 - zgadzam się

-dorzuce jeszcze managerow , ktorzy kupuja słabych obcokrajowcow zamiast inwestowac w polska zdolna mlodiez

-reprezenacji Niemiec

-kierownictwa Wisły Kraków za ciagle zmiany trenerów

-rządu RP za głupie gadanie o tym ze zrobią wszystko zeby powstały nowe stadiony ( na gadaniu sie konczy )

-całego syfu jaki sie dzieje wokolo polskiego futbolu

-Jacka Bąka

Tez cos dorzuce pozniej , ide do szkoly

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Ludzie pokroju ptaka psuję polski futbol ale co zrobić jak taki system chory

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2905
-ja nie trawie ludzi pokroju ptaka
-nie wiem co wy chcecie od katalonii bo to naprawde dobra drużyna i na zawsze będe jej wierny chociaż też chętnie wyrzuciłbym paru graczy z niej
-nie trawie całego naszego PZPN
-prezesów którzy nic nie potrafią <górnik zabrze i jego perypetie z markiem motyką>
-ludzi stawiających na siakiś słabych słowaków czy gruzinów i całego tego wszawego murzyństwa czy braziliany co gra w polsce kosztem polskich talentów
-polslkich trenerów którzy tak mądrze mówią a kiedy jakiś polski trener trenował w niemczech włoszech hiszpanii bądz anglii i nie chodzi mi o jakies drugoligowe czy nizej druzyny lecz pierwszą ligę
-ludzi nie umiejących poradzić sobie z stadionową hołotą
-chamski piłkarzy pokroju sinisi mihajlovica
i całego REALU
i komentatoów pokroju szaranowicza czy szpakowskiego bądz studyjnych fachowców za 5 zł

Zmieniony przez - Sir Young w dniu 2007-03-21 10:46:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małe turnieje!!

Następny temat

kontuzja

WHEY premium