SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kogo Nie Lubicie!!!

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
1. Real Madryt
2. Alex Ferguson i w związku z tym nie przepadam za Man. Utd
3. Włochy

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
Js nie lubie Malpoludka - za poglady

Nie lubie Beckhama za to jak sie traktuje - co nie znaczy ze tak jak wielu besztam go na kazdym kroku, mam szacunek dla niego za to jak gral w MU

Nie nawidze Koreanczykow za to ze ich tak przepchnieto w 2002.

Ale i tak najbardziej ze wszystkich sportowcow nie lubie Simona Ammana (skoczek narciarski jak by ktos nie wiedzial) za to ze mial przeblysk - kilka dobrych konkursow, potem dwa zlote medale na Olimpiadzie, a potem juz skakal coraz gorzej. W tym sezonie co prawda nie jest tak zle ale stac go na wiecej, choc to wszystko ma tez zwiazek z tymm ze musial sie uczyc. Jak kiedys bedzi skakal bardzo dobrze przez dluzszy czas to mu wybacze te dwa medale na ktore nie zasluzyl.

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 684
dewas - będzie taki okres

Tesh nie lubie Włochów a najbardziej Inzaghiego :[ nic nie robi i myśli, że gwiazdą jest
A jak mowa o skokach to nie lubie byłego trenera kadry niemieckiej - Hessa <zygi> Ale Nicol może być

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 684
Baca za Arsenal SOG

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
rah_im simon prawdopodobnie wroci do formy (wtedy mu wybacze jak juz wspomnialem), ale jak nie to go jeszcze bardziej znienawidze. W ogole to najbardziej nienawidze takich sportowcow ktorzy nagle sie pojawiaja, a potem siadaja na laurach i szybko znikaja.

Ale wracajac do pilki to tez nie lubie Wlochow, zwlaszcza pilkarzy Juve bo nie nawidze tej druzyny. Niechec do nich mam jeszcze od czasow kiedy to BVB bylo na szczycie a ja bylem ich wiernym kibicem. Teraz tylko Bayern.

Nie lubie tez Rivaldo (chyba to byl on ale nie pamietam dokladnie, jak nie on to mnie poprawcie) za to ze kiedys po zatrzymaniu gry dostal pilka w noge, upadl na ziemie trzymajac sie za jaja i koles z przeciwnej druzyny ktory mu podal pilke dostal czerwona kartke. Nie lubie symulowania.

Zmieniony przez - dewas w dniu 2005-01-24 23:59:34

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40
a j nie lubie "Polskiego zwiazku pilki noznej",bo siedza tam same osly.Mysla tylko o sobie i kogo by tu ze swoich kolegow umiscic na krzesle trenera polskiej reprezentanji np.Sz.P Listkiewicz dal posade Bonkowi--paranoja.To byl blad wybierajac go ponownie prezesem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3307
Ja ze skoczkow to nie lubie tych co sedziuja skoki narciarskie bo zawsze zanizaj noty Adamowi. I w kwalikacjach turnieju 4 skoczni zawsze po jego skoku obnizali rozbieg!! Nie Ładnie Panowie Sędziowie<a tak apropos to w Zakopanym ma byc jedna PANI sedzia>
Nie lubie Anwila Włocławek i Prokomu Trefl Sopot!
I jeszcze wszytkich tych ktorzy udaja wielkich sportowców a tak naprawde nie wiele reprezentuja swoja postawa<nie tylko sportowa>

Jestes Piekna Jak Piosenka - Wymiekam.

Powiedz jak Chcesz żeby Się do Ciebie zwracać Mała??
Chcesz Szacunku?? To Nie Udawaj!!!!
Chcesz Milości?? Czy Wolisz Obciągać??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 684
A wy w ogóle tenisem się interesujecie?? :/ Z tenisa nie lubie Agasssiego Uwielbiam za to Marata Safina, który dziś wygrał z Federerem <jupi> Ale się ciesze

Trochę lipa, że tu nikt tenisem się nie interesuje :/
Sami zobaczcie : https://www.sfd.pl/temat181437/

**Eye Of The Tiger**
"Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu..."
"Me Against The World"
www.maratsafin.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
Post troche zszedl z tematu, zwlaszcza ze to dzial pilka nozna.

Tenisem sie nie interesuje niestety.

Nie lubie jeszcze van Nistelrooy'a za to co powiedzial przed meczem z Niemcami na euro 2002.

Nie przepadam za grekami bo grali tylko dobrze na mistrzostwach. Przed byli slabi, po juz tez nic nie pokazuja - nie zasluzyli na tytol.

W sporcie nie lubie jeszcze pewnych dyscyplin np. stronwoman (czy jak sie to nazywa), sportow walki kobiet, podnoszenia ciezaro przez kobiety itp. Nie chodzi tu o to ze nie lubie tych zawodzniczek bo wiadomo to ich wybor, a jak maja predyspozycje to dlaczego mialyby nie startowac i sporo na tym zarobic? Po prostu uwazam ze te sporty mijaja sie z natura kobiet, ktore powinny byc wg mnie "bardziej delikatne".

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
"Nie lubie jeszcze van Nistelrooy'a za to co powiedzial przed meczem z Niemcami na euro 2002."
a co powiedzial na "euro 2002"?
a tak na serio to i tak nie wiem co powiedzial...przypomnij mi

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małe turnieje!!

Następny temat

kontuzja

WHEY premium