SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego się nie lubimy?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W związku z szybko zbliżającym się drugim października, chciałbym tutaj podyskutować na temat tego meczu( i generalnie całego konfliktu)!
Wiadomo że zarówno My jak i rywale zza Błoń (Dwa najstarsze kluby Polskie) szczerze się nienawidzimy-ale dlaczego?!

Ja chciałbym pokazać dlaczego nie znosze i cierpie zarówno (G)TS Wisły jak i Legii. Które są w swych NIEsportowych poczynaniach bardzo podobne!
(*Dla tych którzy nie lubią dużo czytać podziele to na akapity-więc prosze o choć częściowe zerkniecie!)

Po pierwsze, bo kocham Cracovie-i to nie dlatego że mieszkam na osiedlu, gdzie ją kochają- tylko za jej "nie za WISŁOŚĆ"!
A co z tym wiąże się że potęga Wisły budowana była, jest i (mam nadzieje za jakiś czas nie będzie) budowana kosztem Pasów!
I choć kibice GTS Wisła wypierają się swoich korzeni (Wielcy Sharksi), ostatnio znów zostało pokazane że Wisła to klub gwardyjski z układami-zwykły ******lony oportunizm!!
Jakiś czas temu radni uchwalili, że oba kluby krakowskie otrzymają pieniądze na modernizację stadionów.
Wisła swoją działke natychmiast, my czekamy nadal.
Ale co tam z taką (niby?) śmieszną rzeczą nie ma sobie co głowy zawracać!
To co uderza, że jak się bierze Dziennik Polski (gazeta Małopolski) to na fotografii z uroczystości przekazania tej darowizny - główni aktorzy widowiska: prezydent Majchrowski i prezes Miętta stoją z boku. Na pierwszym planie jest komendant wojewódzki policji w Krakowie!
Dziwne, nie?
Koledzy jak Shadow, M_F i inni mówili że to było za komuny i teraz czegoś takiego nie ma!
Jak mnie w****ia hipokryzja! Taka sama hipokryzja jak bym powiedział że Wisła jest kochana przeze mnie przez jej sukcesy czysto sportowe!


Tłumaczą nam, że to wszystko przez to że Cracovia ma największy bandytyzm na stadionach!
I znów się pojawia hipokryzja!
Bandytyzm nie wyrósł na stadionie Cracovii, a dwa stadiony przecież nie są do cholery od uczenia kultury!!
a spójrzmy na ulubienica PZPN- CWKS Legia!
Mecz z Jagiellonią, mecz z Lechem!
Pozostawmy bez kometarza!
Jak by znikły te układziki- to znikło by w dużym stopniu huligaństwo, w Wiśle widział bym rywala czysto sportowego, a nie Starą sprzedajną K....!


Mówiono o nas różnie- Reakcjoniści, Burżuazja, Żydostwo- cholera jeszcze wie jak!
Mimo, każdy wie że zawsze zostaniemy jedni-Biało-Czerwoni, wrośnięci w Kraków-jak Wawel czy Kościół Mariacki,bliscy krakowskim sercom-pierwszy klub Polski!
Jak napisał wielki kibic Cracovii-Leszek Mazan-"Bóg ma Biało-Czerwone serce w Pasy!"
Przy okazjii jakich znanych kibiców związanych z Krakowem ma Wisła?
Karola Wojtyłe?
Jerzego Pilcha?
Nie, Wszyscy są za Cracovią!-ciekawe dlaczego?

Zastanawia mnie jeszcze rzecz!
Do 1948 roku-jak nie było jescze w Polsce komuny Cracovia była prawdziwą Potęgą!
sporo mistrzów Polski i 22 sekcje-m.in. Hokej, Tenis, Piłka Nożna.
Weszła Komuna-zrobiło się nagle krucho w Cracovii a świetnie w Wiśle, co było ścisłym wynikiem pewnych wydarzeń.
Zgadnijcie kogo odrzucił propozycje Gwardii, a kto ją przyjął i dał się jej w opiece?-hmmmm?
Ciekawe, że po tym czasie straciliśmy na rzecz Wisły- Korty Tenisowe, stadion lekkoatletyczny-gdzie Cracovia świętowała sukcesy!
A im bardziej służba bezpieczeństwa rosła w siłę tym bardziej starano się nas okaleczyć!
Ale to nie tylko ta płaszczyzna!
GTS zaczął zabierać zawodników, pływaków (wielkorotnych mistrzów).
koszykarzy.
Mimo bezpośrenich zwycięstw Cracovii w konfrontacjii z Wisłą (w koszu).
Gwardziści znajodowali haczyk i unieważniali mecze!
Wracając do Piłki!
Leżącego i krwawiącego najlepiej się bije!
Skoro Policja może to Wojsko też chce!
Bezprawne rozkradanie piłkarzy pod pretekstem powołania do Wojska(zresztą nie tylko Cracovii)!
Duma Stolicy-Wojskowi!
Ale wracając do Wisły Kazimierz Kmiecik!-Prawdziwi Wiślacy napewno kojarzą!
Zgadnijcie czyj wychowanek?
Tak dokładnie Cracovii!
Chłopak który w wieku lat 15 grał w juniar w reperezentacjii Polski!
A komu się spodobał i go chciał mieć wbrew jego woli?
Tak dokładnie GTS Wiśle!
A kto z Wiślaków kojarzy Ryszarda Sarnata?
Też wychowanek Cracoviii- i w latach świetności wasza Gwardia też go bardzo chciała!
Musiał oddejść do Wisły bez żadnych należnośći,w dodatku Wisła załatwiła sprawę jak największy Żydowski złodziej!


Na koniec!
Może wam sie wydawać że, narzekam-nazywano nas przecież pogardliwie w Warszawie i Krakowie "Płaczkami"
"Płaczki znów przegrały o zawodnika, budowe stadionu"
Ale opisuję tylko rzeczywistość!
Bo kluby takie jak Wisła, zawsze miały poparcie polityczne.
Wiem, że na derbach Wisła ma większe szanse bo ma coś w czym mierzy swój sportowy prestiż- pieniądze!
Ale my jesteśmy jak rodzina- na meczach ciągle widze te same twarze od kiedy żyje, podobnie mój ojciec, dziadek!-nie ważne czy graliśmy w okręgówce czy teraz w I lidze!
Nie ważne czy znów partia desygnuje nam na prezesa kolesia który bedzie nosił w klapie Białą Gwiazdę!
Cracovie Będziemy tworzyć MY prawdziwi kibice-a nie pieniądze,partia, gwardia, czy wojsko!

Dalej się ktoś dziwi czemu nie lubie Wisły?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 797 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1219
nienawidzisz Wisły. a nienawisc powoduje agresje. co zrobisz jak spotkasz znienawidzonego wroga? wg. tego co piszesz nic widac, jedyne co mozesz zrobic to własnie ponapinac sie na necie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty przyszedłeś się na to forum kłucić? Dawniej nie było tu ciebie, nie było żadnych kłutni, ani wyzwisk. Kulturalnie zachowywali się kibice drużyn, którzy nie dażą przeciwnych klubów sympatią: kibice Legii, Wisły, nawet Cracovi, Zagłebia Sosnowiec i innych, wszyscy potrafili rozmawiać kulturalnie. Już dawno należy ci się ban za takie zachowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2052
Junkier za***isty avart.Respect Gulcan

Mein schöner weißer Plattenbau wird langsam grau.
Draufgeschissen! Ich werd auch alt und grau im MV.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 566 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12410
hmm ale ja w tym nie widze nic obraźliwego... i chyba troche racji w tym tekscie jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
Heh a ja sie nadal dziwie stwierdzeniu, że Legia jest "pupilkiem" PZPN

Wszystcy chyba juz słyszeli o mistrzostwie z 1993 roku. Nie będe o tym pisał bo nie ma to już sensu. Zajście na PP: Racja, niektórzy z nas zachowali sie karygodnie...nie neguje tego.Lecz Legia dostała najwieksza kare jaka mogła dostac.
Zobaczmy na ostatni mecz Legii z GKS-em. Właściwie była taka sama sytuacja. Niektórzy piłkarze (L) zastali od kiboli GKS-u....czy dostała jakąs kare ????? NIE ? A dlaczego ?
Aha...Białystok. Za co Legia miałaby być niby ukarana ? Przecież to nie ona wbiegła na murawe i lali sie z psami :/

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok jestem jak Eris ! kto czyta mitologie to wie

Dudek, wiem że masz sympatie proWiślackie, ale chciałem by każdy dał opinie na temat meczu Wisła-Cracovia, bo wszyscy się nim podniecają, a nikt nie wie czemu to jest "Święta Wojna" wydając osąd że to zwykłe Derby!

Ok idę rzucić jabłko gdzieś na wesele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1810
heheh kompleksy się odzywają.
Nie chce mi sie z Toba polemizowac.

Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Pogoń gra!

...w oczach pogarda i walki chęć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1323 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14568
Coz moge powiedziec o meczu Wisła-Cracovia...
chyba tylko to ze Cracoviacy juz pewnie zbieraja sprzet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 797 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1219
buehehee ale jestes załosny. nienawidzisz Wisły bo w czasach gdy srałes w pieluch zabrali wam pływaka
wez sie spytaj kogos na meczu za co nienawidzi to ci odpowie "bo to stra ****a jest gts" a na prawde nie bedzie umił uzasadnic swojego zdania.
poza tym jestes zwykłym internetowym napisanczem jakich u was wielu, pewnie tez wojujesz na kibice.pl juz ci pisałem jestes taki mocny - umow sie na solo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szadoł_ i kto tu jest żałosny?

Pisze, chyba z kontextu wynika że jestem przeciw przemocy na stadionach?
Jak ktoś nie wyniósł kultury z domu, szkoły lekcjii religii (SFD ) to własnie pojawia sie takie coś jak ty odprawiasz- Brak argumentu to chodź się bić!
Napisałem dlaczego nie nawidze Ja Wisły-i jak mogłeś doczytać nie chodzi tylko o pływaka!

Skaczą wszyscy fani GTS na zarzuty przeciw Wiśle!
Ale na Cracovie nikt nic nie ma póki co! - Nawet nikt nie jest w stanie powiedzieć dlaczego mówi sie na nas "Żydostwo"- a ja wam podopowiem wymyślił to wasz patron Gwardia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1088 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6093
jak dla mnie to temat chyba do skasowania bo do niczego dobrego nie prowadzi. ja tez bym mógł mowić i mówić dlaczego nie lubie CWKSu ale poprostu nie chce mi sie pisac. pozatym jaki to ma sens ??? zamknac temat i juz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wymawianie nazwiska Seedorf - Ankieta

Następny temat

najlepszy pilkarz EURO 2004

WHEY premium