SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobieta - dobór sterydu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
... i będą jeszcze bardziej malownicze

FitnessWoman, żadnego lepszego info tu nie uzyskasz - masz tylko dwie bezpieczne opcje oxa lub prima. Ewentualnie oba środki na raz.
Na twoim miejscu, to ja kupowałbym małe ilości najpewniejszych labów, badał, kupował więcej i badał jeszcze raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
comeback
... i będą jeszcze bardziej malownicze

FitnessWoman, żadnego lepszego info tu nie uzyskasz - masz tylko dwie bezpieczne opcje oxa lub prima. Ewentualnie oba środki na raz.
Na twoim miejscu, to ja kupowałbym małe ilości najpewniejszych labów, badał, kupował więcej i badał jeszcze raz.


dodał bym jeszcze npp
a z czasem sama zdecydujesz czy sięgniesz po coś mocniejszego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 172
Chcialam siegnac po NPP, natomiast nie przelamalabym sie chyba do iniekcji.. A ten srodek niestety dostepny jest jedynie w takiej formie. Duzo osob poleca mi wino, jednak waham sie ze wzgledu na mozliwosc wysuszenia stawow.. A może ktoś zażywal winstrol i moze obalic teorie jakoby w kazdym przypadku stawy byly suche na cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
stawy to najmniejszy problem szybciej martwił bym się o włosy tutaj
ale mała dawkę ok 15 mg możesz spróbować
jakiś szampon jak loxon do stosowana w trakcie

osobiście postawił by na oxe w dawce 20 mg przez 6 do 8 tygodni
primka też jest w zastrzykach , jest co prawda wersja w tabsach lecz nie mam pojęcia jak z jej faktycznym składem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
To fakt, ja co do tych prim w tabsach to też mam całą masę wątpliwości.

Ogólnie, jakbym ja był kobietą, to jednak wolałbym szukać dobrej oxy niż ryzykować z winem.
Tym bardziej, że oxę wcale nie tak trudno idzie znaleźć. Dla przykładu z primą jest wg mnie duuużo trudniej.


Zmieniony przez - comeback w dniu 2017-01-05 19:55:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
oczywiście , teraz kupić dobra oxe to nie duży problem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 161 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36950
Jak npp to superanabolon byłby dobry 25mg e3d plus oxa Spa milano najlepiej 2.5 mg 5 razy na dobę

Małe dawki aptecznych środków dla kobiety tylko takie coś ewentualnie prima w tabsach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Superanabolonu nie ma rynku od ok 10 lat, anavaru spa milano od 15stu lat
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 161 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36950
Właśnie bardzo dawno się nie spotkałem nie wiedziałem że nie produkują już, same undery teraz na rynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Ja bym celowal w Primke oral bo raz na osłonkach zaoszczędzisz gdyż Prima nie zawiera grupy c17-alfa alkilowej stad nie jest toksyczna dla wątroby.
A na pierwszy cykl bedzie idelana. Wody nie ciagnie i buduje suchy mięsien mimo ze wolno ale po cyklu zachowasz przyrosty jakie na nim zrobiłaś.
Dawki rzędu 25-50mg ed rano i na noc powinny wystarczyć. Mięsień może będzie wolno budowany ale bardzo trwały i dobry jakościowo.
Wg mnie predzej w Oxandrolonie trafisz troche stanazolu i poczujesz go po stawach niz w Primce i to chyba najłagodniejszy steryd oralny jaki bralem.
Wiadomo ze w polaczenu z propem bys uzyskala o wiele lepsze rezultaty ale solo tez Primka daje rade i polecam.





Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-01-09 02:03:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

peptyd + prop + ... ?

Następny temat

Pierwszy cykl

WHEY premium