SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Knockout i Creapure Mono bez 5 porcji

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13826
hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
kolego nasz - może niektórzy sie dosadnie wypowiadają - napewno nie chodzi o to żeby cie obraźić- ale po to jest ten dział i po to tylu urzytkowników żeby każdy własnie swoje zdanie tutaj dodał- to że masz fakture to nic nie znaczy- może tam nie byc więcej niź mówisz - mogłeś cos dosypać itp- to normlane ryzyko przy produkcie który jest otwarty - osoby podejmujące te ryzyko chcą je czymś zrekompensować... i to własnie jest CENA.ktoś kto wchodzi do tego działu liczy że kupi coś po okazji- a ty dajesz cene o 10 zł niższą nisz w sklepie (gdzie dostaniemy nowy zamknięty towar,pewny i np do tego abonament na 6-mcy na sfd) i to wyjaśnie chyba oburzenie co po niektórych - pozdrawiam
I CO FAJNIE NAPISANE NIE ? I WIĘCEJ NIŻ 2 LINIJKI

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7742
Sam widzisz tiamos, ze wyrazajac opinie na temat mojej ofery mozna obejsc sie bez tak gornolotnych zwrotow jak " jestes po***any czy jak?" , "jaja sobie robisz?" , "ludzie skad sie biora tacy d****e...". Nie mam zupelnie nic przeciwko ostroznosci, wrecz przeciwnie - jestem zwolennikiem jak najszerszych mozliwosci sprawdzania rzetelnosci sprzedajacego w internecie... ale jestem rowniez zwolennikiem okazywania szacunku obcym ludziom (chociazby w minimalnym stopniu, jezeli ograniczenia ze strony intelektu badz wychowania nie pozwalaja na wiecej). Dlatego jesli ktos ma zamiar wyrazic negatywna opinie na temat tej oferty, sugeruje zrobic to w sposob konstruktywny. Wracajac natomiast do tematu mojej rzetelnosci - ewentualny zainteresowany na pewno znalazlby sposob na wczesniejsz upewnienie sie, co do stanu, jakosci i pochodzenia towaru. Co wiecej, ja wiele takich sposobow oferuje, ale nikt nawet nie raczyl zapytac jaka daje gwarancje, ze proszku jest dokladnie tyle, ile napisalem, czy czegos nie dosypalem itd. O wiele latwiej jest bez namyslu nazwac kogos d****em, niz pozyskac troche informacji. Ja nie mam najmnieszego powodu drastycznie zanizac ceny produktu, skoro ewentualnej zainteresowanej osobie moge na wiele sposobow dac zabezpieczenie. SFD jest najpopularniejszym serwisem internetowym o tej tematyce, wiec nie dziwcie sie, ze skorzystalem z mozliwosci przedstawienia swojej ofery w tym dziale. Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Marian0 w dniu 2006-05-15 19:46:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 410 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4791
Fajnie tylko z błędami

Musicie od siebie wymagać ,nawet gdyby inni od was nie wymagali.
http://www.sfd.pl/temat254819/
Najgorsze smaki supli
http://www.sfd.pl/temat258906/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2106
Marian, sog duchowy za podejście <yes>
Jednak z ceną naprawdę przesadziłeś. Towar otwarty jest mniej warty - po prostu.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7742
Rozumiem, z tym, ze o ile mniej warty? Ja nigdzie nie napisalem, ze ta cena nie jest do uzgodnienia, wiec jestem sklonny w racjonalnym stopniu ja zmniejszyc (bylem jednak przekonany, ze temat ten poruszony zostanie z zainteresowana osoba na privie, a nie z banda internetowych krytykow w tym temacie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
"bandą" to też obraźliwie ! pozdro

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
uzywany telefon,uzywany zegarek traci z ceny ale tam nic sie jeszcze moze nie otwierac a co dopiero w otwartym proszku co mąke mozna wsypac sam se czlowieku pomysl i odp?

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7742
Rozumiem, ze obnizenie ceny daje gwarancje, ze nic tam nie dosypalem (?) "Sam se pomysl czlowieku".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DYSK WD 80 GB - 8mb CASHE 7200RPM SATA - 3lata Gwarancji TANIO

Następny temat

Handlarze Spamem

WHEY premium