SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka piersiowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4
Albo mam obsesje i przez te pare lat sobie urajalem ze mam wielkie cyce albo zrobilem złe zdjęcie bo jak ja patrze w lustro to widze tragedie ... ale pocieszaja mnie te slowa ze nie jest tak zle i daja sily na trening wiec dziekuwa :) za jakis czas wrzuce foto do porownania czy cos rusza :)

To Tu To Tam ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1153
mam podobny problem ale o troche mniejsze cyce ;p, a i ja stwierdzilem ze nie bede zrzucal szybko tluszczu, a bede powoli i bardziej stawial na trening silowy niz na redukcje i sie samo uformuje wszystko (mam taka nadzieje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 307
Witam!
Jak już mowa o piersiach i sutkach to podczepie się do tego tematu :) mój problem nie polega właściwie na wiszących piersiach a na sutkach ( no i troszkę grubszej tkance tłuszczowej ;)). Naogół moje sutki wyglądają jak kobiece takie "obłe", a gdy mi jest np zimno to stają się małe i normalne sterczące( wtedy klatka wygląda normalnie). Dziwne to, czy jak zredukuję tkanke tłuszczową to ten problem zniknie? czasem np lewy sutek jeast ok a prawy nie :)

...and remember,respect is everything !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Jak jest zimno,to kazdemu stercza sutki.

Cwiczysz w ogole klatke piersiowa,aby jakos ja uformowac?


Zmieniony przez - danutha w dniu 2007-04-13 22:14:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 307
Tak ćwiczę, i jest całkiem nieźle uformowana, jeszcze zrzucę trochę tłuszczyku i będe naprawde bardzo zadowolony, tylko sutki są jakieś dziwne :/ :) tak jak pisałem wyżej, ale chyba zrozumie mnie tylko ktoś kto też tak ma :) niestety narazie nie moge foty zamieścić, ale jak bede mógł to wrzucę

...and remember,respect is everything !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Moze jakies gino i problem dotyczy hormonow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 307
hmm...? Chyba ginekomastia to to nie jest (mam nadzieję ) troche o tym czytalem, nie mam zadnych objawów gino, tłuszczyk ten na sutku jest miękki jak kaczuszka ;) a czytalem że w gino jest twardszy. Mam nadzieję że to tylko lipo, choć i tak może powinienem się przebadać? ale jak zrzuce kilka kilo tluszczyku to w przypadku lipo nie bedzie po nim już później śladu ?????

...and remember,respect is everything !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Najpierw zrzuc zbedny tluszczyk i pracuj nad wzmocnieniem miesni klatki piersiowej.Jesli nadal "cos" bedzie zalegac pod sutkami,wtedy idz na badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 307
i tak zrobię ! dobra cel jest, kończe swój wątek

...and remember,respect is everything !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 245
Też mam podobny problem, ale po redukcji już 20 kilogramów widzę, że jest lepiej. Co do problemu lipo to tylko dobry trening bo z cycuszków, bębenka i ud najciężej jest zgubić smalec. Mi pozostało jeszcze jakieś 15 kg do zostawienia na siłowni, więc chyba pozbędę się całkowicie tego co niechciane... :)

Może niedługo ja wrzucę swoje fotki... Pożyjemy zobaczymy.

Motywacja, trening, dieta - cel...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 wskazówek żywieniowych

Następny temat

Dieta - ułóż sam(a)

WHEY premium