SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań dotyczących odżywiania.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
Cześć wszystkim. Mam do was parę pytań.
1. Nie mogę wyrobić sobię kaloryfera(ćwiczę z półtora roku porządnym treningiem a pól roku stosuje dietę, i leciutki tłuszczyk na brzuchu jest). Czy to może być wina tego iż piję około pół litra mleka dziennie(czasem więcej)??
2. Jeśli tak to czy mogę zastąpić mleko maślanką\kefirem naturalnym??
3. Czy maślanki\kefiru także nie powinno się pić w godzinach wieczornych??
4. To pytanie całkiem z innej beczki: Jakie zupy są najlepsze dla trenujących na siłce?? Mam 16 lat i gdy wracam do domu często jest domowy obiadek, i się tak zastanawiam czy takim obiadkiem dostarczam trochę tego białka?? Najczęściej mam jakąś zupę jarzynowa(z brukselka, brokułami wiec myślę że troche tego białka jest), zupę pomidorową, ogórkową czy chociażby Kapuśniak. Czy mogę jeść takie zupki jeśli chcę przybrać na mięśniach?? Z góry dzięki za odpowiedź.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
To, że nie możesz sobie wyrobić kaloryfera to nie jest wina mleka a całokształtu diety i treningu, po poście twierdzę że dieta mocno kuleje...
Od takich zupek nie przybierzesz na mięśniach, gdzie masz same warzywa, ewentualnie jako dodatek do posiłku podbijający kcal
Rozpisz swój jadłospis

Jak kraść to miliony, jak kochać to księżniczki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1 wina nadmiaru kcal
2 możesz ale niewiele to da
3 można pić
4 najlepiej z dodatkiem miesa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
A wiec mój jadłospis wygląda mniej więcej tak:
Śniadanie: 2 Kanapki(chlebek za zakwasie, domowy, bardzo pożywny) z twarogiem półtłustym(prawie 100g.) 3 plasterki wędliny drobiowej, pół plasterka sera żóltego, czesto bialko jajka , jakieś warzywko, 3 orzechy włoskie, łyżeczka ketchupu(smaruje kanapki), czasem zjjem z 5-10g, płatków musli przed wyjściem do szkoly.

W szkole: Jabłko(czasem dwa), kanapka podobna jak na śniadanie(twaróg półtłusty, wędlinka, sałata, ewentualnie kawałeczek serka żoltego), okolo 400ml mleka(od wczoraj z tego zrezygnowalem, ale przez dlugi czas tak piłem)

Obiad: W dni treningowe często ugotowane udko z kurczaka bez skóry, lecz nie zawsze, czasem jakaś zupa(czesto jarzynowa), czasem jakies warzywa ugotowane(kalafior, brokul, marchewka, brukselka itp.), Czasem omlet na białkach

4 posilek: Czasem kanapka taka jak rano, czasem sałatka jarzynowa z jogurtem naturalnym, +kubek mleka(teraz z niego zrezygnowalem lecz tak jak wyzej, wczesniej praktycznie codziennie pilem)+jabłko

Kolacja: Czasem kanapka, czasem tunczyk, czasem serek wiejski wymieszany z jogurtem naturalnym z warzywami + kanapka z wedlina drobiowa ewentualnie troche sera bialego. Czasem dodaje bialka jajek

Dodam jeszcze ze zazwyczaj te kanapki smaruje czy to lekko musztarda, czy ketchupem czy chrzanem, ewentualnie przecierem pomidorowym.

Mniej wiecej to wyglada tak

Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2011-11-07 20:29:30

Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2011-11-07 20:31:38

Dostałeś rower więc pedałuj :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kebab czy mogę?

Następny temat

Odchudzanie+siłownia

WHEY premium