SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań: Deka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4898
Bo deka to jest g**** na pierwszy raz bo za bardzo blokuje i później następne cykle nie dadzą efektu i na dodatek możesz mieć dożywotni problem z fajką jeśli jeszcze nie masz ustabilizowanej gospodarki hormonalnej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 723
Juz Ci napisalem ze najlepszy testosteron . Wiecej sie raczej nie dowiesz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 118
B-50 pisał że mam sie od testosteronu trzymać z daleka a Ty mi radzisz iść w strone teścia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4898
najlepsza metka na początek i to w małych dawkach... Jeszcze dużo cykli przed tobą bo to wciąga a zaczynasz ze złej strony!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4898
Lolek czy ty nie rozumiesz ze deka blokuje bardziej niż teść!!! W tym wieku to albo nic albo dieta i metka!! Na samej metce zrobisz z 5kg w ciągu miesiąca czy to za mało??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 118
Chce tylko jeden cykl na początek, potem już cały czas na czysto i tego jestem pewnien. W takim razie jeśli nie deca to co radzicie ? Moj znajomy odpalił sobie samą deke też 20 ml i efekty miał spoko dlatego też wpadłem na pomysł z deką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 723
Ja tylko pisze ze do deki dodaje sie testosteron . A tobie B-50 Dobrze radzi ze skoro od testosteronu z daleka to od deki tez !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 118
rozumiem że blokuje dość mocno, ale od tego mam właśnie clomid ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4898
Pomyśl czy nie lepiej zacząć od czegoś mniej szkodliwego?? I to nie ostatni cykl bo jak już raz spróbujesz to nigdy nie przestanie... To wciąga... A jesteś młody to szkoda żebyś z***ał organizm od samego początku!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 723
Po dece na odblok konieczne HCG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proste pytania...

Następny temat

Be Faster, Be Stronger, Be Better. wino+meta+prop?

WHEY premium