SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań: Deka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
to jak ci ktoś pisze że coś jest złe a ty i tak swoje to jak to nazwac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 118
3 października jużskoncze te 18 lat, ćwicze ok 14 miesięcy, swój organizm znam myśle że wystarczająco, miałem 2-3 cykle na mono, jabłczanie jak i stackach kreatynowych, które niedały mi praktycznie żadnych efektów, mimo dobrej diety i ciężkiego treningu, dlatego chce sprawdzić co mi da koks.

Zmieniony przez - lolekK17 w dniu 2009-09-19 16:48:26

Zmieniony przez - lolekK17 w dniu 2009-09-19 16:48:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 118
Dobra, już zrozumiełem swój błąd. Mam okazje to zamienić ale musze wiedzieć co jest tego warte. Prop + Winstrol co o tym myślicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1944
zmieniaj plany treningowe, ćwicz technicznie, rób przerwy regeneracyjne, nie ćwicz 5 dni jak napisałeś, widocznie wdarło sie wypalenie ( przetrenowanie ), w dziale odżywianie podaj swoją dietę i poproś o pomoc w ewentualnej poprawie jej, 100% że będzie progres. koks nie jest złotym środkiem który od***ie za Ciebie wszystko.

jak to jeden z chłopaków miał w sygnaturce
tyle ile z siebie dajesz tyle w zamian dostajesz

pzdr

Zmieniony przez - tomassz w dniu 2009-09-19 16:55:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
koks da ci tyle samo co te twoje mono i stacki bez diety której z pewnością nie miałeś bo nie wieże że nie poszło by choc pare kilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 118
wagi mi przyszło 3-4 kilo, diete mam dobrą, ale chodziło mi w tym wypadku o to że jak na taką diete co mam ciągle i trzymam ją dobrze + te stacki i takie efekty po tym to dla mnie niewiele. Czekam na odpowiedzi innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
rozpisz dietę, jeden dzień posiłków - co jesz i w jakich ilosciach ;)

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 118
wedłóg tego mam swoją diete już od jakiś 8 miesięcy https://www.sfd.pl/Dieta_na_każdą_kieszeń_by_k3ho-t183005.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
ludzie nie piszczie z gowniarzem...bierz se te deke jak chcez, a jak w koncu staniesz przed mozliwoscia rozprawiczenia, to ci nie wyjdzie a laska cie wysmieje, idz precz bo powiem tacie, pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 118
Nie jestem żadnym gówniarzem. Napisałem już co postanowiłem, przeczytaj sobie cały temat jescze raz zanim kolejny raz się wypowiesz. a jesli chodzi o Twoje 2 zdanie to masz racje i napisałem już to wcześniej że zmieniłem zdanie : )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proste pytania...

Następny temat

Be Faster, Be Stronger, Be Better. wino+meta+prop?

WHEY premium