SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań. Początkujący

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17
Witam, mam na imię Marcin, 17lat.
Wzrost: 173cm
Waga: 49kg

Kieruję do Was te pytania z nadzieją, że pomożecie mi w kilku kwestiach, a więc:
1) Chciałbym zacząć chodzić na siłownię, lecz mieszkam na wsi, ucze się w mieście, tam też mam kilku kumpli i znajduje się tam siłownia. I jak wiecie jestem chudy, mam szybką przemianę materii, wieć trudno będzie mi przybrać na wadzę. Chciałbym tam chodzić na siłownie, lecz moi kumple przebywają często na tej siłowni, dużo ludzi tam chodzi i zastanawiam się czy nie będą się ze mnie śmiali jak przypuśćmy wezmę te 40kg na klatę.

2) Jak pomożecie mi przełamać wstyd to czy pomoglibyście mi ułożyć plan treningowy oraz dietę na masę ?

Z góry dziękuję, mam nadzieję, że pomożecie mi w tych dwóch kwestiach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zacznij od zadania sobie pytania czy chcesz tego czy nie? Jeżeli chcesz zmienić swoje ciało to nie patrz na innych, tylko skup się na tym co robisz. Każdy od czegoś zaczynał, nie widzę w tym nic śmiesznego.

Wypełnij pełną ankietę działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1292
Na siłowni np. mojej aktualnej i kilku innych nikt się nigdy nie śmiał jak potrzebowałem asekuracji przy 50 paru kilo. Na siłowniach ma być doskonała atmosfera do tego żeby się rozbudować, nie wolno nikogo demotywować tylko dlatego że podnosi 40 kg, zwłaszcza że jeżeli tak jak ty waży 47 i jest szczypior to dla niego to wystarczające, te 40 kg.
Żebyś nie zwracał uwagi na innych wsadź sobie muzę w ucho.

The effort of using your mind.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

trening HST do oceny

WHEY premium