SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy i gdzie Pierwszy Krok 2005 ?

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Swoją drogą cekawy jestem tych zdań o olimpie i człowieku z sld..szkoda ze takich rzeczy nie możemy się dowiedzieć..moze byłoby mniej neijasności i mniej kłótni i rzucania miesem..
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 418
mietki chyba juz rozumiem dlaczego mietki,a ja bym powiedzial flak!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Co za błyskotliwosć, poważnie czuję sie oszołomiony
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
jeebbbbbb.moze wrócimy do tematu co???na takie rozmowy są inne tematy hehe!!!ładne akcje!każdy ma swoje racje i ma prawo miec swoje zdanie ale to nie powód aby sie wzajemnie obrażac.zbastujcie troche!

Zmieniony przez - FULLBLOWN w dniu 2005-01-16 15:36:38

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 418
kesiejo odwies niunia narazie po dobremu prosze,bo zaraz sie zdenerwuje panial!!!bo jak bedziesz sie starał i nie bedziesz tak nadgorliwy pobudliwy i nerwowy to moze licencji nie bedziesz musial placic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
po dobremu mowisz fajnie a jak nie odwiesze bo tego nie zrobie to co mi zrobisz?? hehe dziwny jestes gosciu słyszałem ze sie skarzysz na forum u cybera ze nie możesz sie wypowiadac na sfd spokojnie bo zarobiłes banatroche przykre to jest
hehe

Zmieniony przez - kesieo w dniu 2005-01-18 10:38:43

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
no widzisz kesiejo z oplat licencji zostales zwolniony inni nie ,a mimo wszystko najezdzasz,ja ci powiem tak po kolezensku nie daj sie manewrowac i sterowac bo prawda jest zupelnie inna,a ty jestes nieswiadom tego bo za malo faktow znasz,a ja nie chce na tym forum o wszystkim mowic bo olimp czeka i szuka cokolwiek zeby cos wskorac,a za olimpem stoi taki jeden wielki s****ysyn kiedys czolowka naszej polityki SLD(zreszta u***any w jednej z afer).ze jak bys sie dowiedzial kto ,to by ci gacie spadly ,ano ten smetny ***** i oplimp chce miec monopol na polske ,bo w***ali niezla kase i chca miec wszystko a tacy jak ty,kawka,gluchy strzelba i brzuzka jestescie tylko malymi narzedziami,a oni maja was jako mieso armatnie i gleboko w dupie



mr.lift,zapewniamy Cię ,że odpowiesz za wszystkie pomówienia w stosunku do naszej firmy i osób z nią związanych.
Dyskusja z Tobą byłaby dla nas wielką zniewagą i stratą czasu.

olimp laboratories
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm nie kasujcie tego, niezle sie koles poniżył tutaj nikt go na powaznie nie weźmie

Kesiek zapodawaj jeszcze jednego
i z ciekawosci ile Cie $$$ ta licencja??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
nie wiem jak w tym roku ale chyba 60zł kosztowala w ubiegłym

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak co to zrobimy zrzute na sfd

a moze Olimp zasponsoruje ? [wiem ze niekulturalnie z mojej strony]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Matarazzo walczy

Następny temat

Lee Priest na Ironman Professional 20.02.2005

WHEY premium