SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kick boxing dla dziewczyn

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
Okazało się że w Opolu już nie ma kickboxingu.:(
a chciałam się zapisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 497
znajdz sobie chlopaka ktory cie ochroni a przy okazji bedziesz mogla na nim potrenowac jak cie zdenerwuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Skoro nie ma kick boxingu, to może TKD - podobna formuła i dużo dziewczyn, boks albo karate?

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
nie boks nie, karate i tego typu też nie.
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
Moze na MT sie skusisz :)

"Jeden krok do tylu możesz wykonać, każdy kolejny to ucieczka..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
karate i tego typu też nie.
jest dużo sekcji karate trenujących bardzo podobnie do sekcji kicka, moi trenerzy na kicku wywodzą się właśnie z KK, nawet dwa lata temu była to sekcja właśnie KK tylko mieli mało chętnych, a że mieli jeszcze w kicku jakieś doświadczenie to przemianowali to na KB teraz jest prawie to samo tylko bez kimon, form.... no jeszcze jest troszkę inne podejście do niektórych ćwiczeń, nawet Marek Piotrowski (jak się interesujesz KB to powinnaś wiedzieć kto to) długo trenował KK
TKD jest też dobre, myślę że jak KB Ci się podoba to i duża część sekcji karate czy TKD też by Ci się spodobała

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988
https://www.sfd.pl/Opole_-_Dostepne_sporty_walki_-_Pomoc=SOG-t428408.html

MT i KK sa bardzoi podobne do Kickboksingu wiec sie nie zastanawiaj
zreszta, jak zwykle, idz na trening, pierwszy za darmo i zobacz czy Ci sie podoba czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
Muai Thai jest chyba bardzo podobny do kick boxingu, tylko wydaje mi sie że jest bardziej brutalny i łatwiej o kontuzje. To prawda? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
W muay thai masz kopniecia + uderznia nogami oraz kolana+łokcie+ walka w klinczu

Walczy sie w ochraniaczach wiec bezpieczenstwo w jakims stopniu jest...lecz jest to tak samo kontaktowy sport jak boks, kick boxing, TKD itd i kontuzje sie zdarzaja bez wzgledu na wszystko.

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
tylko wydaje mi sie że jest bardziej brutalny i łatwiej o kontuzje.
Brutalny raczej nie, walczysz w ochraniaczach, co do kontuzji to myślę że i na kicku i na MT jest o nie łatwo kontuzje zawsze wiążą się z SW
PS ale nie ma się czego bać zdarzają się czasem, ale to nie jest powód żeby nie ćwiczyć, to tak jakby nie jeździć samochodami bo zdarzają się wypadki

Zmieniony przez - _radek w dniu 2009-01-09 21:27:35

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS NA LOGO FIGHT24.PL

Następny temat

trening-pomocy

WHEY premium