SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KickBoxing czy MMA

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
RSNS
Mma ? Moze lepiej warto poznac podstawy parteru ? Sam nad tym sie zastanawialem bo wczesniej trenowalem kb i mt ale w tej sytuacji polecam tak jak ja zaczac treningi bbj a pozniej po opanowaniu podstaw mozna pokusic sie na trening mma


no tak, cały czas o tym piszemy z Ernesto.
tłuc podstawy a nie robić od razu zaawansowane techniki łączone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
Tak, ale mma i bjj w moim przypadku to dwie połączone grupy, w których jest 2 trenerów. Jeden uczy tylko bjj, a drugi mma(stójka, zapasy trochę bjj). Na mma mam stójkę, zapasy i dodatek bjj, a na bjj tylko parter.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31
''KickBoxing czy MMA''
z takim podejściem ani to ,ani to ....
trzeba wiedzieć co się chce ćwiczyć i czemu się poświęcać,a nie pytać o to przypadkowych ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
Aha, czyli nie mogę spytać kogoś kto by pokierował mnie, w która stronę bym skupił uwagę. Pytam osoby, które trenują mma, bądź trenowały, czy jest sens na przechodzenie z kb do tej dyscypliny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Najlepszym rozwiązaniem jest trenować KB i BJJ na oddzielnych sekcjach (jeżeli masz taką możliwość) wtedy skupiasz się na danym elemencie, a nie jak ktoś dobrze zwrócił uwagę, że po 1 godz treningu zapasów czy bjj nie wyrobisz w szybkim tempie odpowiednich nawyków/zachowań.
1

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
Tu był by problem, ponieważ godziny treningów się narzucają. Jedyna opcja to MMA 3 razy w tygodniu, BJJ 2 razy, 1 raz KB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli nie zależy ci na karierze w MMA to bjj nie jest ci do niczego potrzebne. Jeśli chcesz być kompletny pod ulice to są lepsze style np. Aikido czy hapkido plus jakiś styl struktur stujkowy bjj judo jujitsu są moim zdaniem nie potrzebne. Walka na ulicy w większości toczy się w stójce, a zakładanie skrętówki na kolano nie jest potrzebne w aikido i hapkido są rzuty zbicia przepuszczalność dźwignie w stujce. Mam na myśli to co prezentował no. Seagal. To wystarczy by być wszechstronnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
aikido...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
nic, nic
oglądaj dalej Seagala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks - jakie buty?

Następny temat

Bjj

forma lato