SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton rządzi i trzęsie światem , A marbo rozwozi sprzęt małym fiatem

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141559

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
ejlan posprzataj:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1024 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18640
na 19stronie masz wszystko ogarnięte :)
tutaj wrzuciłem fotki żeby pokazać jak było przed sprzątaniem ;pp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
daj spokój... jakieś leszcze same. a chyba miało być inaczej. nie ma tam najlepszych siłek. ejlan i ja mamy 10x lepsze tak naprawdę.


mówiąc buble chodziło mi o pralkę umywalkę i kosz. ale to pewnie w tym pomieszczeniu jest pralnia. więc nic nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1024 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18640
owszem :D jest tam pralnia :D kosz i stolik mogę wywalić , ale co mi to da ?
w planach mam jeszcze kupić skośną hl13, poręcze , esus płaską i stacje na nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
kurde ten konkurs mnie tylko zdenerwował. nie chodzi o to że przegrałem... ale ****a kto to wygrał.
nawet tam nie ma siłowni dudy, która jest przeeekozacka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Finalistami sa Ci ktorzy raczej nie maja sprzetu keltona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1024 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18640
heh :) ja muszę się zabrać za pisane recenzji , już mam z 4strony :) i oby był zwrot 15% to będzie ponad 300stówki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1024 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18640
Finalistami sa Ci ktorzy raczej nie maja sprzetu keltona

a ja wszystko z keltona mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
widocznie nie takie było założenie konkursu jaki jest jego tytuł i tyle.

tylko nie wiem do końca jakie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1024 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18640
nazwa powinna być "trochę" inna :D tak jak pisałem wcześniej.... jeśli konkurs na najlepszą siłownie to wydaję mi się że patrzy się na sprzęt , duże pomieszczenie i wszystko estetyczne itd. :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ekipa Keltona Fotostory %-)

Następny temat

Prosba o wycene

WHEY premium