SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Witam.
Ostatnio nie mam ochoty i sił do trenigu na siłowni . Chodze jakos taki spiący i zmęczony . Spac mi sie chce . Qmpel po mnie przychodzi zeby isc na pake a ja odmawiam bo poprostu nie mam siły. Ostatnio zrobiłem sobie mała kawke , ktora pozytywnie wpłynela na moje samopoczucie . Od razu nabrałem enegrii i gdy kumpel przyszedl mialem juz siłe do cwiczen. Poszlismy razem cwiczyc . Rozpierala mnie ebergia !!
Mam pytanie .
Czy wskazane jest wypicie kawy przed trenigiem ? Czy mozna tak ? Czy wy tez tak robicie ?
A jezeli biore kreatyne razem z carbo to czy wogole wchodzi w gre wypicie kawy ?
Co wy o tym myslicie ? Prosze o rady
Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6101
jak jestes na cyklu kreatyny to nie jest polecane picie kawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470111
mozna pić kawe ale trzeba zachować odstęp czasowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wert0 czemu nie?? trzeba tylko pamieta o odpowiedniej przerwie miedzy kawa a kreatyna, jakies 40 minut najlepiej

kawa daje Ci malego 'kopa' na treningu, mozesz zakupic kofeine w tabsach, szybciej sie wchlania od kofeiny zawartej w kawie, ale jednak radze Ci tak ukladac sobie dzien zeby sie wysypiac, bo jak nie bedziesz mial odpowiedniej ilosci snu to nie bedziesz mial sie kiedy regenerowac i skromne efekty po silowni bedziesz mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian uprzedziles mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
a ile ma wynosic ten odstep ?
Ja biore kreatyne 5g z carbo przed treningiem i 5g z carbo bezposrednio po trenignu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470111
wal kretke rano na czczo 5 g

kawe przed treningiem jakieś 30 minut

po treningu kretke 5 g z carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3460
No nie żartuj Zakar ze dopiero teraz na to wpadłes....
Jasne ,że mozna,ja nie wyobrażam sobie dobrego treningu bez jakiegos pobudzacza.
Jesli bierzesz przy tym kreatynę ,to postaraj sie zachować odstęp,tzn.kawę pij pół godz przed treningiem,a kreatyne do pół godz po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6101
moze carbo zamula ciebie na treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Ok tylko jest mały problem . Nie moge wziasc krety rano (problem ze starymi)a chce brac 2 razy dziennie . Wiec po treningu z carbo i kiedy jeszcze ?

A tak wogole to WIELKIE DZIEKI za podejscie do tematu i miłe odpowiedzi bo myslalem ze mnie zjedziecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6101
wazne aby zachowac odstep pomiedzy kolejnymi dawkami i brac na pusty zoladek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką firmę wybrać ?

Następny temat

Nitrobolon - pytanie do biorących

WHEY premium