SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kasety video do fitnessu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
afenis przeciez to staropolskie okreslenie pieknej kobiety.
a ty arni hmm... pamietaj ze juz późno

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
willhelm...wiemnie rob ze mnie glupka


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
A c t i O n e T e s t i O n e

cl.pffff.crew.
oraz łojesoooo

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
ej.. w zadnym wypadku nigdy nie wpadlbym na pomysl zeby robic z Ciebie "glupka" zadziorna kobieto
Pozdrawiam!
i jak z tą kawą???

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Zmieniony przez - WILLHELM w dniu 2003-08-14 09:22:13

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
kurde wszyscy mi mowia ze jestem zadziornachyba cos w tym jest ..cholercia mama, tata, w pracy ...a tam:)a kawe to ja zawsze chetnie bo litrami ja w siebie wlewam


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
A c t i O n e T e s t i O n e
cl.pffff.crew.
oraz łojesoooo

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
:) faktycznie cos w tym jest, biorac pod uwage pewną ostrość niektorych Twoich wypowiedzi. A kawa to wspanialy napoj - plynna jak rowniez w formie dobrego eca )
a co do jej wspolnego wypicia... hmm... to gdzie i kiedy i juz jade..
Pozdrawiam!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Zmieniony przez - WILLHELM w dniu 2003-08-14 15:37:05

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
w eca najlepsza
no ja własnie popijam kawke juz chyba 6 dzis:/

oraz kawka zapraszam dzis jade nad morze

ostre wypowiedzigdzie ...e tam...tu sa raczej stonowane


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
A c t i O n e T e s t i O n e
cl.pffff.crew.
oraz łojesoooo

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Ty tez jedziesz nad morze?? hmm... wszyscy jada nad morze tylko ja musze pracowac...no ale ktos musi dla dobra naszej ojczyzny. wlasnie z przerazeniem zauwazylem ze w mojej buteleczce TP zostala tylko jedna kapsulka a paczka od hossego jeszcze nie nadeszla... ciezkie dni sie zapowiadaja biorac pod uwace fakt ze poczta chyba do poniedzialku nie pracuje
Milego wypoczynku nad morzem
Pozdrawiam!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
heheh ja mam odwyk od TP
a najgorsze ze sklep sona jest przystanek od mojej pracy wiec omijam go z daleka bo korci


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
A c t i O n e T e s t i O n e
cl.pffff.crew.
oraz łojesoooo

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
odwyk... hmm... u mnie w slowniku gdzies sie to slowo zapodzialo jezeli chodzi o TP :) od hossego zamowilem Thermal Pro SNI bo tego jeszcze nie mialem, a od supneta mysle o Charge! bo jego sklad wydaje mi sie wielce obiecujacy zreszta ja biore to tylko i wylacznie przed treningiem jako element potegujacy chec do cwiczen i w tej roli jest rewelacyjne


członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
no ja w sumie tez..oraz prawda jest taka ze doszłam do 5TP od razu....i to byl blad:/
a teraz mam wyniki krwi ze szkoda gadac:/


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
A c t i O n e T e s t i O n e
cl.pffff.crew.
oraz łojesoooo

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grainer czy TopMass!!!!???? ;-(

Następny temat

Odzywki -przybrac na wadze

WHEY premium