SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kadra Polski na Euro 2008

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3307
Nie chce sie duzo wypowiadac, bo oceniac bedzie mozna po ME. Ale jak dla mnie Saganowski ktory nie gral meczow dostaje powolanie, tak samo Janczyk, drobne nieporozumienie jak dla mnie.

Teraz powiem cos tylko chyba obiektywnego, mimo cherbu z lewej strony, na ktory proszenie patrzec w tej chwili.

O ile brak Pawla Brozka zrozumiem, bo talent ma, tylko chlopak nie potrafi go wykorzystac, on w tej chwili powinien byc samodzielnym liderem klasyfikacji krola strzelcow, z minimum 10 bramkami przewagi, a nie tylko bramka przewagi, tyle setek co on marnuje to glowa mala. W chwili obecnej Rafal Boguski jest najlepszym napsatnikiem Wisly widac w nim wole walki, umiejtenosci dosyc dobre ma, tylko ze pan Maciej daje mu za malo sznas, a gra lepiej niz Radek i Pawel, kto oglada mecze Wisly powinienen to zauwazyc. Dziwi mnie powolanie Matusiaka, wiem ze sporo zrobil dla repry, ale zobaczcie jak on gra, Niedzielan wraca po kontuzji i sie lepiej prezentuje. Dziwi mnie brak Zienczuka, skoro mozliwe ze znjadzie sie miejsca dla Rogera, to powinno byc tym bardziej dla Zienia, Zreszta powolanie dla Rogera jest bez sensu bo nie gra jakos olsniewajaco, nic do niego nie mam, ale to nie jest postac ktora by mogla nam pomoc, jest Janczyk jest Sagan, a gdzie jest Sikora?? Lepiej powolac janczyka ktory nie gra w CSKA, niz kogos kto gra reguarnie i strzela bramki ?? DZIWNE :/

Powiem tak: Ktos moze byc w formie przez 2 lata ale obecnie nie jest miejsca dla nie go nie ma, a jak ktos jest w formie teraz to powinien jechac na ME, mowa o Zieniu i o Sikorze. Dla nich miejsce powinno byc, i nie przekonuja mnie opinie ze dopiero teraz sa w formie, gdzie byli rok 2 lata temu?? Mistrzostwa sa raz na jakis czas i to na nie trzeba byc w formie. A Zieniu i Sikora zdecydowanie w formie sa. Moze to ich jedyna szansa?? Bo za 2 lata na MS 2010 moga juz nie byc w formie, ale teraz sa w lepszej formie niz czesc zawodnikow powolanych, a wypowiedz pana Leo mnie smieszy ze to w chwili obecnej najlepsi polscy grajkowie :/ Czesc nie watpliwie gra dobrze, ale czesc jest bez formy, i na EURO nie zasluguja, nie oszukumy za Janasa pupilkiem byl Rasiak i Mila, za Leo Matusiak i Zuraw, chociaz Zuraw po zmianie klubu troche odzyl...


Starczy tego pisania bo nie wiem czy mnie dobrze zrozumiecie, chodzi o to ze w formie zawodnicy powinni jechac a czesc z powolanych zawodnikow jej zdecydowanie nie ma, a w formie sa inni i na EURO nie jada... ale to nie od nas zalezy kto na Euro Pojedzie, My mozemy tylko trzymac kciuki za naszych grajkow i pana Leo, i miejmy nadzieje ze wie co robi, I dopingujmy ich jak mozemy z calego serca kibicuje tym chlopakom, oby odniesli sukces nie wazne kto bedzie gral, wazne jest aby wyjsc zagrac z polotem i finezja, walczymy nie tylko o zwyciestwo ale o honor, w koncu gra z orzelkiem na piersi to honor i przywilej, wszyscy powinni brac przyklad z Ebiego, on na boisku wypluwa sobie pluca, bo dla niego gra w Reprezentacji to przywilej. Niech kazdy zagra na 110% swoich mozliwosci, i nawet gdy przegraja bedziemy och kochac, i beda mogli spojrzec w lustro i poweidziec, " Dalismy z siebie wszytko" nie toleruje u nich gry na 50 czy 70% zawsze trzeba grac na minimum 100% i zawsze walczyc trzba o zwyciestwo!!!

POLSKA GOLA!!!!

Zmieniony przez - Malpoludek w dniu 2008-04-16 22:02:05

Jestes Piekna Jak Piosenka - Wymiekam.

Powiedz jak Chcesz żeby Się do Ciebie zwracać Mała??
Chcesz Szacunku?? To Nie Udawaj!!!!
Chcesz Milości?? Czy Wolisz Obciągać??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Prawda jest taka ze i z grupą 23 zawodnikow wybranych z tych 30 da sie wyjsc z grupy na Euro jezeli tylko Ci dadza z siebie wiecej niz wszystko . Jednak ja bylbym spokojniejszy gdybym widzial Jelenia i Kaźmierczaka .
Jeleń bezapelacyjnie łapalby sie do pierwszej "11" a Kaz moglby sporo wniesc wchodzac z ławki za ktoregos z pomocnikow .
Do Sikory to ja nie jestem przekonany forme to on ma w OE a Polska repr. mierzy sie z silniejszymi rywalami niz druzyny w OE ktorym na przeciw staje Adrian .
Szkoda ze Brozek straszliwie sie nie sprawdzil w kadrze bo bardzo wierzylem w niego ale niestety mecz z USA byl chyba decydujacy .
Zieńczuk ? Ta postac tez mnie do siebie nie przekonala w wystepach repr. Nie ma go i nie placze za nim .
Nie wiem czy Głowacki i Baszczynski by sie nam nie przydali w defensywie za dziadka Bąka ktory obawiam sie moze byc ostro jechany w meczU z Niemcami .

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2008-04-17 08:23:56

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
skomentuje tylko wybór Rogera: skandal. Reszta to wybór Leo, który pewnie ma jakąś koncepcje i poczekam do Euro.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Roger to by musial chyba strzelić zwycięską bramkę Niemcom na Euro by przekonać każdego do siebie

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
mnie by nie przekonał. Psujemy tradycje, jak sami siebie nie będziemy szanować, to nie możemy wymagać szacunku od innych.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Leo rządzi,ma swoją koncepcje nie nam go oceniać,nie chce popełnić błędu Engela z mś kiedy zabrał samych doświadczonych piłkarzy a młodzi zostałi w domu.Leo zawsze stawiał na młodych i to sie sprawdza więc Janczyk i inni mnie nie dziwią to inwestycja na przyszłość. A co do Rogera to ostatni mecz z usa pokazał ze nasza siła ofensywna osłabła ,o Roger w ofensywie potrafi grac.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Ja ufam Leo Nie jestem zwolennikiem Rogera ale coz to holender rozdaje karty i nie pozstaje mi kibicowi repr.Polski nic innego jak wierzyc że to nie bedzie bledna decyzja .
Kiedys bardzo cieszylem sie z osoby Olisadebest mam nadzieje ze Roger sprawi mi jeszcze wiecej radosci choc szczerze w to watpie .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1531
Roger otrzymał obywatelstwo polskie teraz Leo będzie miał dylemat

Zmieniony przez - mitre w dniu 2008-04-17 13:04:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
O jakim ty dylemacie piszesz ? Przeciez wiadomo że miał je otrzymać i to dzisiaj .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1531
nie o to mi chodzi tylko o powołanie do kadry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SĘDZIOWIE

Następny temat

Zarobki w I, II, III lidze

WHEY premium