SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KULTURYSTA Z PRZEZNACZENIA 2 (POWRÓT)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu piszecie ze ma mala klate?
Moim zdaniem klata jest bardzo wporzadku, a bardzej powinines sie skupic na naramiennych. Bary troche sa z tylu za reszta...


Hearing a Music is Just like Seeing the Colours of Trance and Feeling the Power of Ac!d

..::H:y:p:e:r:S:p:e:e:d::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


b-boy

b-boy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4328
NIEZGADZAM SIE Z TYM CO NAPISALES POD PIERWSZA FOTKA!!! MOIM ZDANIEM CIENKI MASZ OSIAGI...MAM KOLEGOW KTORZY BEZ KOKSU W DWA LATA ROBILI PONAD 10CM W LAPIE!!! JA SAM W ROK ZROBILEM 6 CM...TAKRZE SAM WIDZISZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Bandarz, dałem Ci soga za poczucie humoru...he he he!!!
10 cm nooo faktycznie niezły wynik...
Tak się składa że trenuję od 2 lat, baardzo sumiennie, bez koksu i suplementów (raz kreatyna 3tygodnie).
6 cm w rok jest możliwe pod warunkiem że na starcie miałeś 30cm he he he.
Ja po 2 latkach wyglądam tak:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40395

Wracając do B-Boja Gość ma fajną rzeźbę, brzuch, najszersze grzbietu, talię ma szeroką jak cholera (przy tej rzeźbie) więc genetyka nie jest idealna, ciekawe jak plecki z tyłu...
Generalnie bardzo ładnie, tylko po cholerkę pisze takie ******ły, że się nie da...Stary skoro masz takie podejście to się nie dziw że nie rośnie.
Trenuj nie tylko ciało, Łepetyna też jest ważna.

Pozdrowienia z Wro
Głosiu

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemka b-boy skąd jestem z pobliskiego osiedla:) czyli sam mozesz sie domyslic,gralismy swojego czasu z wami w piłeczkę nasze osiedle na was,na tym boisku z drewnianymi bramkami,to bylo kilka lat temu,chce Ci tylko powiedziec jedno, masz bardzo podobne podejscie do kulturytyki jak ja,"brzydzisz sie koksami"i tak trzymac,jakby co to odezwij sie na GG,ogadamy dokladniej kilka spraw

Liczy się jakość nie ilość ,jeśli ktoś o tym zapomina nie ma szans...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A POZATYM LUDZIE WIDZIALEM WILE RAZY PANA B-BOYA,WIEC NIE MA SIE CO KŁÓCIĆ ON FAKTYCZNIE TAK WYGLADA I MA WYMIARY TAKIE JA PODAJE,po prostu jego wyniki sa marne w porównaniu z waszymi i sie czepiacie byle gówna;-/ B-BOY OCZYWISCIE JESTEM PO TWOJEJ STRONIE I NIECH MASA BEDZIE Z TOBĄ

Liczy się jakość nie ilość ,jeśli ktoś o tym zapomina nie ma szans...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ALE NIE UKRYWAJMY WIELKA CZESC TEGO FORUM NIE RAZ JUSH PRÓBOWALA DIUREKTYKÓW ROZNEGO RODZAJU,O CZYM SWIADCZA BOGATE WYPOWIEDZI PRZEDSTAWIONE W DZIALE DOPING

Liczy się jakość nie ilość ,jeśli ktoś o tym zapomina nie ma szans...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha tzn. ze jestes z obr.pok. tylko nie wiem co mam stoba niby omawiac

b-boy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
daje 90% na farmazon weapona

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO CHLOPIE WIDZE ZE SIE ORIENTUJESZ HIHHIHI BRAVO, BRAVO B-BOY TAK TRZYMAJ,JAK WIDZISZ CORAZ WIECEJ LUDZI Z FORUM MA CIEBIE ZA ŚCIEMNIACZA,WIDZISZ JACY ONI SA,ZUPELNIE ICH NIE ROZUMIE

Liczy się jakość nie ilość ,jeśli ktoś o tym zapomina nie ma szans...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ja 15 lat temu :)

Następny temat

Zmiana nicka

WHEY premium