SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KULTURYSCI I STERYDY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
gigantmasx brachu z taka kasą każdy z nich jest prowadzony przez lekarza regularne badania etc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
święte słowa napewno taki Coleman ma kasy jak lodu wystarczy spojrzeć jakie auta posiada, na youtube jest filmik.

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
a od kiedy auto jest wyznacznikiem bogactwa? kasy jak lodu, hehe...na bank wiecej niz prosi w Polsce ale jakims bogaczem to on na pewno nie jest. Podrosniesz to zrozumiesz, ze nie kazdy koles w nowej bemce czy swiecacym mercu smierdzi groszem...

Zmieniony przez - wallywally w dniu 2011-02-10 23:18:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29679 Napisanych postów 63040 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902994
czyli smierdza groszem ci z maluchow?
pokaz mi kogokolwiek kto jezdzi autem za 300 tys i jest biedny osobiscie nie znam.


moze bogaczem jak bill g nie jest ale biedakiem co go na lekarza nie stac raczej tez nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
MICOOOLAI

Arnold w Pumping Iron

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
a kto powiedzial, ze jest biedakiem i niestac go na lekarzy? pule nagrod w stanach sa zopelnie inne niz w pl...skad wiesz, ze on kupil ten samochod? i chyba nie masz watpliwosci co do tego ze utrzmanie fury z 6l silnikiem w usa nie jest jakims mega wyczynem...i skad wzieles te 300tys? myslisz, ze handlarze od turka w raichu my fure sciagali?

Zmieniony przez - wallywally w dniu 2011-02-10 23:58:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29679 Napisanych postów 63040 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902994
wally to byl przyklad do tego ze nie kazdy co jezdzi dobra bryka(nie chodzi mi o 15 letnie bmw serii 3) ma gruby portfel. nawet nie wiem czym on jezdzi i mnie to nie interesuje

luzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
peace man
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
wallywally ja rozumiem co chcesz powiedzieć ale ty mówisz o samych zawodach ja myślę dodatkowo o gażach z reklam,dochodach z firm ( cutler ma swoje ciuchy) filmach dvd ,restauracjach , pokazach,dochodach z MD chodziarz! Ziarnko do ziarnka.. wielu z nich ma po 2 - 3 domy (cutler ma 2) itp. Po za tym jest różnica po między gościem który ma Hammera w lizingu i gościem który kupił Hammera prawda?
Generalnie rzecz biorąc nie narzekają większość z nich sama pisze że podróżuję 1 klasą bo sa za wielcy :)sam osobiście często latam na długie trasy i wiem ile 1 klasa kosztuję tania nie jest ...
Generalnie uwierz mi goście jak Cutler,Wolf,Warren, generalnie czołówka oni biedni nie są co nie znaczy że kiedyś nie byli ..

Pzd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
tylko nieliczni robia jakies pieniadze na kulturystyce, reszta doklada do tego interesu
i w porownaniu z tym co dostaja pilkarze, golfiarze i tenisiarze kulturysci sa na samym koncu lancucha.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porady co do metki.

Następny temat

potrzebuje pomocy w ułożeniu cykla ;]

WHEY premium