SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje pomocy w ułożeniu cykla ;]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
witam trenuje jakies 5-6 lat pierwszy raz wziełem "witaminki" 2 lata temu było to 10 strzałow deca i 10 sustanon wbijałem po 1ml 2 razy w tyg. z 76kg przybylo mi na 91kg!!! oraz sporo siły byłem zadowolony z efektu nastepny (drugi)zaczełem po jakies 6 miesiecy od pierwszego gdy moja waga osiagneła 79 kg była to deca 10 sustanon 10 i winstrol 15 lecz efekty byly juz mizerne walilem nawet podwojne dawki 2 razy w tygodniu lecz nic to niedało moja waga zwiekszyła sie moze o 2 kg fakt ze siła wzrosła ... mój trzeci cykl zaczełem w kwietniu tego roku było to 15 omka i trenbolon 100 10ml firmy Pro. Chem. Laboratries ;] omka biłem co 3 dni po 1ml przez 2 tyg pozniej po 2ml i w 3 tyg dołaczyłem do tego trenbolon ... oczywiscie balem sie tego trena wiec pierwsze dawki zaczynałem od 0,5 ml 2 razy w tyg. pozniej po 2 tyg zwiekszylem na 1ml a wiem ze normalnie bije sie go co 2 dni ale wbiłem w sumie 5ml ... efekt był zadowalajacy niewiem moze lepsza dieta niz poprzednio....a teraz 6 tyg. temu skonczyłem brac Dianabol 10mg Pro.Chem.Laboratories ale zjadłem 50 pare tab brałem po 3 dzienie i było widac efekty ale z powodu wyjazdu musiałem przestac zazywac zanim znalazłem siłownie i sie zaklimatyzowałem I teraz pytanie do was dordzy uzytkownicy : zostało mi jakies 150 tab Dianabolu a moim celem jest teraz troche przypuchnac ale i wyrzezbic sylwetke najbardziej chodzi mi o brzuch...a wiem ze na omkach itp. to raczej słabo z tym brzuchem ! noi tak myslałem ze moze to połaczyc z trenem ;] co wy na to??? tylko niepiszcie ze zawczesnie na tren itp. bo dobrze o tym wiem ewentualnie prosze o inne propozycje! a i zapomnialem dodam ze oczywiscie na cyklach zazywałem tamoxyfen i po cyklu hcg ! Z góry dzieki Pzdr.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 82

Wzrost: 174

Obwód klatki: 115

Obwód ramienia: 41

Obwód talii: 90

Obwód uda: 61

Obwód łydki: 42

Staż na siłowni: 5

Ilość spożywanego białka: b.d.

Ilość spożywanych węglowodanów: b.d

Ilość spożywanych tłuszczów: b.d

Opis przebytych cykli sterydowych: juz jest

Trening: 3 razy w tyg. z powodu pracy 10godz. dzienie 6 dni w tyg.

Cel cyklu: sucha masa rzezba

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 6-8 tyg

Poziom BF%: b.d.

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): widac ze cwicze ;)

Stan zdrowia: Perfekt

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie

PPM podstawowa przemiana materii: ok

Wyciskanie leżąc (MAX): 180kg

Martwy ciąg (MAX): b.d.

Przysiad (MAX): b.d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Na przyszłość pisz krócej, będziesz miał pewnie więcej odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
na dece czy trenie tamox nic Ci nie da
to czy się wyrzeźbisz zależy głównie od diety, a nie od środka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
zalezy mi na dobrej radzie osob z duzym doswiadczeniem dlatego tak sie rozpisałem MikX hehehhe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
tamox bralem tylko wtedy gdy brałem testosteron (sustanon i omek) ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak z dieta??bo bez tego się na niczym nie wytniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
z dieta jest tak ze jem codziennie to samo... rano musli gotowane jajka, około 2kg banany dziennie , tunczyk, piers z kurczaka(indyka), ryz, oliwa z oliwek !!! raz w tygodniu pozwalam sobie na jeden "oszukany posiłek" to jest np. kebab z baraniny ;]
heheh Więc co wziąść do tego dianabolu zeby troche spuchnac ale i zeby zachowac definicje ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale żeś litanie zayebał, nawet połowy nie doczytałem

Ale zapytałeś co dodać do dianabolu...

Ja proponuje

1-9 enan 300mg e4d


przytrzymasz miche to będzie gitara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
moze i to by było dobre a moze jeszcze do tego dodac dece? jak to wtedy wszystko rozlozyc wszystko razem zaczac czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie kombinuj, większą wagę przyłóż do ustalenia właściwych proporcji b/t/w a nie wymyślania nowych środków, na 2 kg bananów dziennie to tak średnio suche mięcho chyba pójdzie, 2 kg bananów to już jest 470 g węgli i prawie 2000 kalorii, te węgle z samych bananów to już 6 g/kg węgli, do tego jakieś ryże itp i wyjdzie Ci spokojnie 7 g/kg węgli, mało kto na forum masówkę robi na takich ilościach a Ty chcesz się rzeźbić

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2010-01-23 16:36:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
lubie banany hahah niechodzi mi o jakas tam super rzezbe ... poprostu chcem kaloryferek wyrobic a niechcem zeby mi tłuszcz sie odkładał bo czytalem ze od tescia tak jest....ale czy to prawda to zobaczymy heh czyli wziasc enan do dianabolu ok sprobujemy traz jak to rozlozyc ile wzisc enanu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KULTURYSCI I STERYDY

Następny temat

gino pomocy

WHEY premium