SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KTP Creatine

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 481
Witam

Zakupilem sobie KTP Creatine i wszystko byloby fajnie tylko 2 dnia zazywania 30 min po zazyciu krety czaczely mi czerwieniec dlonie, potem cale konczyny gorne, kark i gorna czec grzbietu oraz okolica kolan i lydek.. w dodatku towarzyszace uczucie silnego goraca.. jak powinienem dawkowac ta kreatyne? moze cos zle zrobilem? pozatym na jednym opakowaniu pisze raz dziennie po 4 tabletki w dni treningowe po treningu a nietreningowe po posilku.. a na drugim pisze 2-3 razy dziennie po 3kaps.. o co kaman?

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Z tym czerwienieniem nie mam pojęcia jedyne co przychodzi do głowy to uczulenie na kreatyne ???


Stara i Nowa etykietka (wymogi Sanepidu) i nie tabletki tylko kapsułki ?


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-02-12 11:25:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 481
No ja tez stwierdzilem ze moze mam uczulenie na kreatyne.. tylko ze jak bralem inna to mi nic nie bylo.. a bralem nastepujaco:

W dni treningowe 5g na czczo i 5g po treningu..
W nietreningowe 5g w ciagu dnia..

no i po pierwszym dniu nic mi nie bylo a po drugim takiego kopa dostalem :D Spotkaliscie sie kiedys z czyms takim? bo ja nigdy nie slyszalem by ktos po kreatynie mial cos takiego..

Stwierdzilem ze moze to bylo za duzo tej kreatyny jak na moj organizm i a raczej byc moze ilosc jakiegos skladnika w podwyzszeniu tak na mnie wplywa.. zmniejsze dawke za tydzien i zobacze czy to sie powtorzy.. tylko jesli tak to co mam zrobic z zakupiona kreatyna??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 481
No jeszcze za tydzien sprobuje mniejsza dawke wziac.. bo zastanawia mnie to ze pierwszego dnia nic mi nie bylo dopiero jak wzialem kolejna dawke to sie to stalo, tak jakbym przekroczyl stezenie ktoregos skladnika w organizmie powodujac reakcje alergiczna..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
a moze to nie bylo wynikiem kreatyny ??? bierzesz cos jeszcze ???? cos Ci dolega ogolnie ???? moze powinienes zrobic jakies ogolne badania!!!! najwazniejsze jest zdrowie pamietaj moim zdaniem nie powinnienes sie bawic swoim organizmem tylko skonsultowac sie z lekarzem!!!! tez pierwsze slysze zeby ktos mial cos takiego po kreatynie!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testo Stack - zażywanie

Następny temat

przerwany cykl na hyperfusion

WHEY premium