SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 59 z udziałem Mariusza Pudzianowskiego i Antuna Račića zaplanowane na 20 marca

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 8314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Oumar "Reug Reug" Kane, też wywodzący się z senegalskich zapasów przeszedł do MMA i stoczył dwie wygrane walki. Ostatnią stoczył w organizacji ONE Championship pokonując przed czasem znanego Alaina Ngalani.






1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
Te zapasy senegalskie to nie jest żadna rewelacja , w wielu krajach zapasy są sportem narodowym Indie



Iran



Pakistan



Mongolia



Korea


i wiele innych dlatego to że ten typ się mocował to nie jest żaden wyznacznik
Btw dziwi mnie tylko ten "no name" dla Pudziego , ja bym wolał sprowadzić jakaś nawet byłą legendę MMA niż takiego typa
Pudzian vs Tank Abbot bym zobaczył
Albo nawet by sprowadzili, nie wiem np Starszego Overeema , Mira albo Riccio Rodrigueza (obojętnie kogoś kto jest w miarę znany) a nie takiego typa z dvpy wytrzasnietego
Btw a jak pudzi przegra to będzie wstyd , ja wolakbym przegrac z kims z wyżej wymienionych niż z nonamem









Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-02-16 22:47:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Senegalskie zapasy to nic takiego dlatego że w innych krajach też mają zapasy?
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31474
przede wszystkim zapasy zawsze na propsie
jako podbudowa do MMA ...
a ichnie to połączenie stylu wolnego i boxu ( no cepeliady raczej ) czyli tip top
złapać obalić/rzucić ubić ... a przy okazji "się" nie dać złapać rzucić/obalić i ubić kwintesencja SW

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Trochę Bane ma rację, że można by znaleźć kogoś innego do podłożenia się, a z nazwiskiem, ale myślę że tu chodzi o $$.
Podejrzewam, że KSW nie ma już takich wyników jak przed pandemią.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
Puar
Senegalskie zapasy to nic takiego dlatego że w innych krajach też mają zapasy?

Dokładnie tak , ten typ nie ma żadnych osiągnięć w międzynarodowych zawodach , więc dla mnie to żadna rewelacja że się od czasu do czasu "mocował" z innym typem w swoim kraju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Tutaj po prostu KSW postawiło na wizerunek rywala przekładający się na zainteresowanie tzw. Januszy i Grażyn, którzy zobaczą zajawkę o Senegalczyku gargantuicznych rozmiarów będącym mistrzem afrykańskich zapasów i będą mieli mokro w gaciach i zapłacą PPV, żeby to obejrzeć. W sumie rozumiem ten ruch ze strony KSW zwłaszcza w tych trudnych czasach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mnie też ta walka ciekawi bo po tych dwóch walkach w mma to nie wiadomo czego się spodziewać po tym Bombardierze, ale z drugiej strony te jego doświadczenie w ich zapasach. Można powiedzieć że jestem "kupiony" z tymże nie zamierzam płacić

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
Yoshi87
Tutaj po prostu KSW postawiło na wizerunek rywala przekładający się na zainteresowanie tzw. Januszy i Grażyn, którzy zobaczą zajawkę o Senegalczyku gargantuicznych rozmiarów będącym mistrzem afrykańskich zapasów i będą mieli mokro w gaciach i zapłacą .

Ja myślę że Zuluzinho i tak by większe wrażenie zrobił niż ten noname


No i facet przynajmniej coś umie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31474
bane158

No i facet przynajmniej coś umie


może i facet coś umie ale zara go Zuluzinho praśnie o ziemię i tyle mu pomoże technika
p.s
tak czy inaczej nie ma to jak dorodny czarnoskóry mocarz żeby zrobić dobry hype na walkę

poza tym wcale nie jest wykluczone że kolejnym przeciwnikiem będzie właśnie Zuluzinho np. i Ford
wszak Pudzian sam twierdzi że jeszcze ma dwie trzy walki przed sobą ... a KSW zrobi wszystko żeby tych walk było ile się da ... czyli Mariusz musi wygrywać a przeciwnicy muszą być widowiskowi ale niezbyt wymagający ... przecież jakby mu poznajdywali jakiś byłych poważnych zawodników to mogliby "ukręcić kurze złote jajca"

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 kwietnia - UFC on ABC 2: Vettori vs Holland

Następny temat

Trening kopnięć

WHEY premium