SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 43 odbędzie się 14 kwietnia we Wrocławiu!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 482 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26606
Powiem szczerze, że jestem trochę rozczarowany Damianem, oczywiście Bahati po nim trochę jedzie, ale właśnie w Damianie podobało mi sie to opanowanie, spokój i skromność a tu się okazuje że on wcale taki spokojny nie jest. Dodatkowo Bahati jest lepszym zawodnikiem od Damiana w każdej płaszczyźnie, dodajmy fakt że Bahati mógłby spokojnie walczyć w półciężkiej, jest bardzo duży jak na tą kategorię za to Damian mały. Mówił w wywiadzie że zbija z 91kg, przy wzroście 180cm i zasięgu 179cm, Bahati wydaje się mieć słabą szczenę i tutaj upatrywałbym największe szanse Damiana, z tym że jego stójka w walce z Chmielewskim wyglądała bardzo słabo. Tak jak wcześniej pisałem mój typ to nadal Bahati przez KO/TKO



Zmieniony przez - Tyxx w dniu 2018-04-11 23:25:29

Zmieniony przez - Tyxx w dniu 2018-04-11 23:25:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zobaczymy jak sobie poradzi. Tak w ogóle to ma strasznie mały zasięg Damian przy takim wzroście(180 cm) ma zasięg 179 cm = 70,5'. Na pewno jest silny fizycznie i do stójki chyba dryg ma, a nie wali cepów cały czas jak Mariusz. Mi się nie podobało to jak walczył z pleców. Po tym jak go Antoni obalił bardzo łatwo oddał plecy i ktoś lepszy, a nie past prime Antoni (choć oczywiście Antek ma dobry parter) mógłby go spokojnie udusić. Zresztą sami zobaczcie tak od 9:35



Mi się u Janikowskiego bardzo podoba przygotowanie siłowo kondycyjne. Jest cholernie silny fizycznie i mimo to kondycje ma całkiem niezłą.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-04-11 23:37:53
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 482 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26606
Faktycznie, ogólnie to jego występ nie zrobił na mnie wrażenia, właściwie po za duża siłą fizyczną to nic nie pokazał i te warunki zawsze będą mu utrudniały, bo jednak jest małym średnim i może powinien rozważyć zmianę kategorii na półśrednią?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No jednak mma to co innego niż zapasy, ale talentem sportowym Janikowski jest wybitny, więc na pewno będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A na mnie zrobił jego występ wrażenie. Druga zawodowa walka i spuścił łomot weteranowi, a i widać że dobrze się czuje w uderzeniach
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
Mi to się nie podobają takie akcje, pieprzenie o asfaltach, tak to sobie mogę gadać z moimi mordeczkami na forumku, a nie postać medialna, wybitny sportowiec i idol wielu ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wolałbyś żeby udawał?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Puar
Wolałbyś żeby udawał?
Ale co ma udawać
Wystarczy, że "nabierze wody w usta"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Poyebało go troche, mógł powiedzieć że jest c***em, frajerem czy pajacem ewentualnie rozbić szybe w MPK ale tekst o asfalcie to trochę inna liga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 128: Barboza vs. Lee

Następny temat

Jakie rękawice bokserskie

WHEY premium