SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - jakiej firmy najlepsza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 610 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14122
co o tym myslicie?

Spritner.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Szoho - sory - to literówka.

Thord - monohydrat tak, ale nie Treca... On jest strasznie naładowany sodem (nie wiem zresztą po co) i okropnie zalewa. Na rynku jest masa monohydratów - do wyboru, do koloru!

Cyber - pozdrawiam - dawno Cię tutaj nie było!
Estryfikacja kreatyny jest - w mojej ocenie - niezwykle obiecującą technologią. Estry mają bardzo ciekawe właściwości... Nie chcę o tym w tej chwili pisać, bo dopiero zgłębiam lekturę.
Idea jest tutaj podona do kreatyny alkalicznej. Estryfikowana kreatyna ma na pewno znaczną przewagę na monohydratem. Tylko, żeby znowu się nie okazało, że "masakrująca" cena będzie studziła entuzjazm!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
poczekamy zobaczymy ale jak widze w nazwie metyl to juz mi sie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
sławku a czy mozliwe ze taka kreatyna bedzie powodowala zwiekszone wydzielanie IGF-1 przez watrobe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Na nic takiego nie natrafiłem w literaturze... Estryfikowana kreatyna - po prostu - w praktyce prawie w ogóle nie przemienia się w kreatyninę.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Usunięty przez v3gas za pkt 7 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez v3gas za pkt 4 regulaminu
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Usunięty przez v3gas za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Zbanujcie tego pajaca powyzej.

Dziekuje Slawku za wypowiedz.
...
Napisał(a)
Usunięty przez v3gas za pkt 7 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vitaminki

Następny temat

Prolab's Horny Goat Weed =]

WHEY premium