SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONTUZJA:(

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 340
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1685
Witam przepraszam, że odswieżam stary temat ale musze się z kimś skonsultować a innego nie znalazłem. Wieć tak wczoraj podczas treningu tak niefortunnie kopnąłem piłkę, że poczułem ból w pachwinie. Skonsultowałem się z trenerem i on mi powiedział, że będę musiał pauzować przez jakiś czas bo to jest prawdopodobnie naciągnięcie mieśnia. Mam więc do was pytanie w jaki sposób najszybciej pozbyć się tej kontuzji????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
kup maść rozgrzewającą... smaruj te miejsce... a na noc dodatkowo owijaj bandażem... po za tym... staraj sie nie obciążać tej nogi. Po koło 8-10 dniach już powinno być okey :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1685
Ok dzięki a jaką maść najbardziej polecasz???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 638 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10832
Najlepszy Ben Gay bez niego nie wyobrazam sobie sezonu.
Przez pierwsze kilka dni powinienies przykłasac lód zaiwnięty w jakis materiał a potem dopiero rozgrzewające

Grajcie pięknie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
Jak przyłożysz lód to mięśnie dostaną skurczu...

Naproxen maść

APO - Naproxen - tabletki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1685
To przykładać lód czy nie???

PS. Czytałem, że ludzie nie polecają smarowania maścią rozgrzewającą w okolicy pachwiny.

Zmieniony przez - mariopepe w dniu 2008-08-30 14:18:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
Eh... jeśli nikt mi nie wieży to nie. Ja nie będę płakał z tego powodu.
Ale mój wuja jest lekarzem sportowym i jak miałem to samo co Ty to kazał mi to robić.
Ale ja wiem ze tu są ludzie mądrzejsi. :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
Do pierwszego kolegi: Wiem ze ci to w niczym niepomoze ale dla mobilizacji chce przypomniec ze Ronaldo brazylijczyk Rok niegrał w piłke przez kontuzje przed Mś w Korei i powrucił i to w jakim stylu. wygraj z kontuzja niepatrz co mówią inni zawsze jest do czego wracac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1685
Ronaldo08 ja licze że nie będę grał w piłke przez kilka dni a ty mi tutaj wyskakujesz z Ronaldo.

Ziela93gno wierze ci poprostu dla pewności spytałem się jeszcze raz.

Zmieniony przez - mariopepe w dniu 2008-08-30 16:18:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A tak bardzo na niego narzekali..J.D.!!

Następny temat

APEL O POMOC DLA WITKA !!!

WHEY premium