SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS MIKOŁAJKOWY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 292586

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Hehehe a ja teraz zdrowie sobie zafunduje wpostaci diklofenaku w zelu, glukozamince i witamince c.
Potem zafunduje sobie..nie zjem to co mam pod stołem, czyli 4.5 kilo swg 4000, i monster massa jeszcze ze 3.5 kilo zostało..po sylwku zapuszczam już przygotowany cell pump i mono, dokończe białko i zobaczymy..
A następnie pobawimy się w pasze i białka, moze dokupie glukozaminki, moze skosztuje znów hmb ( ) i czegos jeszcze..
Zobaczymy..na razie zjadam pasze ponad 10 dni i przytyłem gdzieś z pół kilo..ale to wina braku diety-praca, kanapki, brak apetytu i takie tam..rada będą wieksze porcje gainera.
Om, też zasuwam po 100 gram, zresztą takie porcje są moim zdaniem optymalne dla hardgainerów.
Oczywiście jeśli żołądek pozwala i rpodukt dobrej jakości.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miętas fajnie masz, ale nalezało Ci sie

IMO jedyny kolo ktory dostal niesprawiedliwie to axell.. raz ze jest z IS, dwa ze na SFD handluje sterydami i ephedrą, trzy ze robi zadymy, cztery ze i tak bedzie reklamowal SNI i walil ze olimp to g...no
ale co tam niech ma

Nic do kolesia nie mam, szczerze, ale poprostu jest z wrogiego obozu, i robi rzeczy ktore sa bebe


Zmieniony przez - om w dniu 2004-12-25 01:23:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Miętki też hargainerem jesteś?
Ile czasu Ci zajęło aby dojść do Twojego obecnego stanu?
Ja mam walkę o każdy miligram masy
Teraz po konqrsie z Olimpu gainerka zamówiłem, mam nadzieję, że będzie lepiej
Bo do tego czasu to tylko dietka, carbo i od czasu do czasu białeczko na noc.. Ale z wyników nie jestem zadowolony do końca jak na pracę jaką w to włożyłem :-/

Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2004-12-25 01:31:06

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Ee tam niesprawiedliwie..jak spróbuje to wyrazi swoją opinie.
Nie jest to to samo co SNI no ale to tylko Polska, a nie UsA hehehe i reklama nie tak amerykańska
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ripper14 - walnij sobie hst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
HST mam już zaplanowane od marca
Do tego leci Kreatynka, Taurynka i ZMA i wspomaganie jakimś gainerkiem
Ja już mam cały trening do wakacji mniej-więcej rozłożony
Ale kurde i tak wszystko będzie zależne od tego jak mi rozłożą zajęcia na uczelni

Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2004-12-25 01:36:27

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
ja po wigili przytylem z 2 kg

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
LOL- ja się założe że nic bo moja waga nie idze ani w jedną ani w drugą strone nie ważne co i w jakich ilościach bym jadł ..
Jest już nowy dzień wiec jeżeli ktoś nie śpi poleca:
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
ja lecę w kimę bo już dawno trzeźwy jestem
pozdrawiam

Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2004-12-25 01:46:16

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ripper14 - hst nie zajmuje dużo czasu, przynajmniej wersja masowa, więc looz, raz na dwa dni znajdziesz niecałą godzinkę na trening.
Co do wigilii, to jestem po maksie napakowany omega3 i omega6 oraz cukrami prostymi...
Masakra
Aaa i na wątrobę też zapodałem co nieco, hrrrr, może trochę za dużo

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Pitbull61- wiem. Ale problemem mogą być przerwy 48 godzinne między ćwiczeniami. Jeżeli będę miał zajęcia od 8mej rano do 20 no to sobie wtedy nie poćwiczę, a taką możliwośc mam tylko w tygodniu. Czyli automatycznie pon, śr, i pt. musze miec luźniejsze... Teraz rozumiesz?
A teraz serio walę w kimę
pozdro dla Ciebie i Twojej wątroby hrhrhrrrr

Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2004-12-25 01:53:10

Smerfujący Moderator

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy do brania odżywek potrzebny jest staż?

Następny temat

Białko na noc czy nie?

WHEY premium